All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


BLADE RUNNER 2049’IN ALTERNATİF AÇILIŞ SEKANSI


Bazı yönetmenler film başlangıçlarındaki tanıtım animasyonu ve yapımcı şirketin logosunun bulunduğu açılış sekansını olduğu gibi bırakmayıp filme daha uygun bir hale getiriyor.

İNGİLİZ AKSANLI AYI PADDINGTON’IN İKİNCİ FİLMİNDEN YENİ TEASER GELDİ


İngiliz aksanına bayıldığımız, “Keşke bizim eve de gelse, yarenlik eder.” dediğimiz Ayı Paddington’ın ikinci filminden yeni bir teaser yayınlandı.

Kendi Servetini Yaratan Dünyanın En Genç Milyarderi; John Collison


Her gün pek çok başarı hikayesi duyuyoruz. Birbirinden çok farklı her bir hikayenin başrolü farklı olduğu gibi yaşadıkları olaylar farklılık gösteriyor.

CILLIAN MURPHY’DEN BBC’YE 2 SAATLİK PLAYLIST


Peaky Blinders’ın yeni sezon heyecanını kontrol altına aldıysanız, pilot koltuğunda Cillian Murphy’nin oturduğu BBC Radio 6 Music programını dinlemeye hazırsınız demektir.

DAN HARMON COMMUNITY’NİN FİLMİ HAKKINDA KONUŞUYOR


Pek sevdiğimiz, çok sevdiğimiz, öyle böyle sevmediğimiz Rick and Morty‘nin yaratıcısı Dan Harmon‘ın bir diğer çok sevdiğimiz işi de hiç şüphesiz Community!

ŞIP DİYE 90’LARA GÖTÜREN MICK JENKINS MİXTAPE’İ


İlk mixtape’i The Mickstape’i 2012’de yayınlayan, şimdiye kadar BADBADNOTGOOD, Joey Bada$$ ve STWO gibi birçok önemli müzisyen ile birlikte çalışma fırsatı yakalayan, son albümü The Healing Component’la 2016’ya güneş gibi doğan Mick Jenkins, yeni mixtape’i Or More; The Anxious ile karşımızda.

Hava kirliliği sperm kalitesini düşürüyor, apandisit vakalarını artıyor


Yeni bir araştırma, hava kirliliğinin erkeklerdeki sperm kalitesinin düşüklüğü ile bağlantılı olduğunu ve üreme oranındaki düşüşten sorumlu olabileceğini ortaya koydu.

2017-2018 Sezon Ortası Takvimi


Yine molaa… Sonbaharda başlayan çoğu Amerikan dizisi her yıl yaptığı gibi yine Noel zamanı yaklaşınca ara veriyor.

Yetişkinin çocuktan öğreneceği çok şey var: Çocuk mu bilge, yetişkin mi?


Çocukların hayal güçleri de, içgüdüleri de çok güçlü olur. Henüz hiçbir şey keşfedilmemiştir, bir bir yeni deneyimlerle tanışırlar.  İlk adımlar, ilk düşmeleri de beraberinde getirir.

KRİTİKLERE GÖRE 2000 YILINDAN BUGÜNE EN İYİ FİLMLER


Yılın en sevdiğimiz zamanı, yani her şeyin listelendiği zamanlar geldi. Sıradaki listemiz ise 2000 yılından bugüne her senenin en iyi filmi.

Sanal Gerçeklikte Köpek Balıklarıyla Beraber Yüzme Keyfi


Vodafone, su geçirmez sanal gerçeklik gözlükleri ile Hollanda'daki bir havuzda Güney Afrika'daki köpek balıklarıyla beraber dalma deneyimi yaşattı.

BENEDICT CUMBERBATCH’İN PLAYBOY HALİNE TEASER’LA BAKALIM


Benedict Cumberbatch’in aristokrat playboy Patrick Melrose’u canlandıracağı, karakterle aynı ismi taşıyan 5 bölümlük Showtime mini dizisinden paylaşılan ilk karenin ardından şimdi de ilk teaser yayında.

Hayallerini gerçekleştirmek isteyen girişimci gençlere bir çağrı


Hayaller olmadan yaşamak çok can sıkıcı ve keyifsiz olabiliyor. Özellikle de genç yaşlarda… Ancak gençlik yıllarında ne kadar istekli, heyecanlı ve yaratıcı fikirlerle dolu olsak da, içinde bulunduğumuz şartlar ve imkanlarımız nedeniyle bazen bu hayalleri gerçeğe dönüştürmek zor olabiliyor.

İçindeki Su Bittiğinde Yok Olan Şişe


Yosun tozundan üretilen Agari, içindeki su bittiğinde tamamen çözünerek plastiğe doğal ve sürdürülebilir bir alternatif sunuyor.

Simon Landrein Bizi Tavşan Deliğinden Düşürüyor


Londralı sanatçı Simon Landrein, Dan Croll'un Tokyo şarkısı için yaptığı videoda bizi gündüz düşlerinin içerisinde, fantastik bir maceraya götürüyor.

KENDRICK LAMAR’IN HUMBLE.’I COUNTRY OLURSA


20 Ekim’de ikinci albümü All American Made’i yayınlayan country rock sanatçısı Margo Price, NPR Music tarafından sunulan Fresh Air isimli radyo programına konuk oldu.

JUDE LAW MARVEL EVRENİNE KATILMAK ÜZERE


Fantastic Beasts’te genç Albus Dumbledore olarak fantastik filmler dünyasında adını perçinleyen Jude Law, 2019’da vizyona girecek Marvel filminde oynamaya çok yakın.

YAYINLANMASINA GÜNLER KALA THE CROWN’DAN YENİ FRAGMAN


Netflix’in yaptığı en iyi işlerden The Crown, 8 Aralık’ta yayınlanacak yeni sezonu öncesi bir fragman daha yolladı.

Terlik Yerine Pedlerle Ayaklara Özgürlük


Nakefit yapışkan ayak pedi, ayaklarınızı korurken her türlü yüzeyde yalın ayak hissiyle yürüyebilme deneyimi sunuyor.

DAFT PUNK YİNE CÜZDANINIZA GÖZ DİKİYOR


Fransa çıkışlı elektronik müzik ikilisi Guy-Manuel de Homem-Christo ve Thomas Bangalter, yani Daft Punk, her sene olduğu gibi bu yıl da Noel koleksiyonunu satışa çıkardı.


Loading...