All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


Samsung Galaxy Feel özellikleri belli oldu! İşte tüm detaylar


Samsung Galaxy S8’in yeni renk seçenekleriyle geleceğini duyurmuşken yeni telefon Galaxy Feel özellikleri belli oldu.

Trenle Sınırdan Geçen Göçmenlere Gıda Yardımı Yapan Kahraman Yürekli Kadınlar


Dünyanın her yerinde iyi insanların olması bizleri bir nebze olsun sevindirmeye devam ediyor. Meksika’da kadınlardan oluşan bir grup yaklaşık 22 yıldır yardıma ihtiyacı olan muhtaç göçmenlere değişik şekilde yardımda bulunuyorlar.

Ev partinize lezzet katacak sağlıklı kanepe tarifleri


Havalar ısınıyor olsa da, arkadaşlarımızla evimizin konforlu ortamında bir araya geldiğimiz ev partileri hala pek çoğumuzun favorisi.

Osmanlı Devleti’nde Uygulanan 8 Ramazan Geleneği


Malum 11 ayın sultanı olarak nitelendirdiğimiz Ramazan Ayı geldi çattı. Hal böyle olunca onunla birlikte birçok Ramazan geleneği de beraberinde gelmiş oldu.

“Kendi hikayenizi” yazmak için ilham almanız ve odaklanmanız gereken 10 şey


Hepimizin hayata geliş amacı farklı. Hayallerimiz, ideallerimiz ve hedeflerimiz de… Hayatın bize sundukları içerisinde kendi yolumuzda ilerlerken planımız ne kadar özenli, adımlarımız ne kadar sağlam olursa olsun, kimi zaman odağımızı şaşırabiliyor ya da yolumuzu kaybedebiliyoruz.

PEDRO ALMODÓVAR NETFLIX DİZİSİ Mİ YÖNETECEK?


Bu sıralar adını daha çok 70. Cannes Film Festivali‘nin jüri başkanlığı göreviyle duyduğumuz usta yönetmen Pedro Almodóvar, önce “Daha da almayın bunları” diyerek Okja ve The Meyerowitz Stories üzerinden Netflix filmlerine yüklenmiş, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada ise bunun kesinlikle bu yılki programda yer alan iki filme yönelik bir ayrımcılığa yol açmadığını vurgulamıştı.

Ara öğünlerinizi renklendirecek sağlıklı ve pratik atıştırmalık tarifleri


Dengeli bir beslenme programının olmazsa olmazı atıştırmalıklar; gün içerisinde enerjinizi yükseltmek, kan şekerinizi düzenleyerek açlığınızı bastırmak için birebirdir.

Başarılı İnsanların Her gün Aynı Kıyafetleri Giymesini Açıklayan 8 Mantıklı Sebep


Toplumumuzda genellikle başarılı ve medyatik insanların yaptığı işler kadar özel hayatları da hep merak uyandırmıştır.

Milli Savunma Üniversitesi’ne 232 bin başvuru!

Milli Savunma Üniversitesine (MSÜ), 5 bin 443 öğrenci alımı için yaklaşık 232 bin genç başvurdu. Milli Savunma Üniversitesince, “Geleceğin komutanı sen ol” çağrısıyla başlatılan harp okulları ile astsubay meslek yüksek okullarının birinci sınıfına öğrenci alımına yönelik başvurular dün sona erdi.

Bir Kızkulesi Öyküsü: Karl Detroit ya da Müşir Mehmet Ali Paşa


Kız Kulesi; İstanbul Boğazı’nın orta yerine kurulmuş; kendi küçük, şöhreti büyük, nice sevdalara, nice şiirlere ilham olmuş, yıllara meydan okuyan tarihi bir simge adeta.

İklim eyleminde kuzuyu kurda emanet ettik


İstanbul’da 18-20 Mayıs tarihlerinde ‘yüzde yüz yenilenebilir enerji’ konulu konferansta, Çanakkale’de iki adet termik santral projesinin sahibi olan Yıldırım Holding’in hem konferans davetlisi hem de sponsorlarından olduğu ortaya çıktı[1].

Ücret Karşılığında İbadet İçin Başkalarının Adına Kiliseye Yürüyen Girişimci


Eğer çok hasta, çok meşgul ya da fazla tembelseniz ve dini vecizelerinizi yerine getiremiyorsanız üzülmeyin; yeni bir iş kolu var artık.

Hayvanseverler Sayesinde Yeniden Yürüyen Kedi Mösyö’nün Umutlu Hikayesi


Kediler bazen oyun arkadaşımız bazen en yakın dostumuz bazen ailemizden biri. Kedileri hepimiz çok seviyoruz.

“Kendi hikayenizi” yazmak için ilham almanız ve odaklanmanız gereken 10 şey


Hepimizin hayata geliş amacı farklı. Hayallerimiz, ideallerimiz ve hedeflerimiz de… Hayatın bize sundukları içerisinde kendi yolumuzda ilerlerken planımız ne kadar özenli, adımlarımız ne kadar sağlam olursa olsun, kimi zaman odağımızı şaşırabiliyor ya da yolumuzu kaybedebiliyoruz.

Çikolatayı Her Gün Gönül Rahatlığıyla Tüketmeniz İçin Bilimsel Olarak Kanıtlanmış 11 Faydası


Pek çoğumuzun severek yediği çikolatayı yerken pişmanlık duymamanız için bilimsel temelli faydalarını sizin için araştırdık.

ALEJANDRO JODOROWSKY VE RUHUNU İYİLEŞTİREN FİLMLERİ


“İnsanlar benim deli olduğumu söylüyor. Ben deli değilim, ruhumu iyileştirmeye çalışıyorum.” Gerçeğin sınırlarını zorlayan, yer yer grotesk ya da ruhani, ama her zaman cüretkar bir sinema yapan üstat Alejandro Jodorowsky‘nin sinemaya ve genel manada sanata duyduğu koşulsuz sevgiyi bilmeyen yok.

Hamileliğin En İyi Performanslarını Göstermelerine Engel Olamadığı 12 Oyuncu


Muhtemelen bu liste; hamileyken birazcık naz eden eşlerine “Bizim analarımız hamileyken tarlada çalışırdı, bana mısın demezdi!

Ruslar, İzmir Marşı'nı Söylerse!


'Rusya'da Bir Türk' kanalı Ruslara İzmir Marşını okuttu. İşte o anlar...

Her Sene Olduğu Gibi Gıda Fiyatları Gündemde: 'Ona Zam Buna Zam, Hoş Geldin Ramazan'


Ramazan ayı başlıyor ve her sene olduğu gibi gıda fiyatları tartışılıyor. Geçen yıl ve bu seneki ramazan ayı öncesi fiyatlar karşılaştırıldığında domatesin market fiyatı yüzde 103,25 arttı.

Festivale Bira Yetiştiremeyen Organizatörlerin Boru Hattıyla Bira Tedarik Etme Girişimi


Wacken metal severler arasında büyük öneme sahip, dünyanın en ihtişamlı festivallerinden biri. Normal zamanlarda nüfusu 2000’in altında olan Wacken kasabası, her yıl festivalle 100 bine yakın kişiyi ağırlıyor.


Loading...