All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


Peugeot Rifter


PSA grubunun küçük ticari araçlarından sonuncusu da tanıtıldı. Ana markanın bu modeli artık Partner isimli değil.

22 Şubat 2018 günlük burç yorumları


Koç Burcu Venüs ve Neptün, özellikle bilinçaltınızı etkisi altına alıyor ve bu durum hayal gücünüzü harekete geçirebilir.

Volvo V60


Konu Volvo olunca aklımıza ilk olarak station wagon gövde seçenekleri geliyor. Belki de bundan ötürü İsveç merkezli üretici, alçak yapılı 60 serisi modellerini yenilemeye S60 yerine V60 isimli araçla başlıyor.

Açık Radyo’da Su Hakkı programına konuk olan Pınar Demircan nükleer risklerin su boyutunu anlattı


Nükleersiz.org proje koordinatörü aynı zamanda Yeşil Gazete iklim ve enerji editörü Pınar Demircan, bu hafta Açık Radyo’da yayınlanan Akgün İlhan ve Nuran Yüce’nin hazırlayıp sunduğu “Su Hakkı” programının konuğuydu.

Görünmeyeni Görmek


“Bizler bilmediklerimizin esiriyiz; bildiklerimizin ise efendisi.” (Nisargadatta Maharaj)Hayatımız, düşündüklerimizin ve inançlarımızın bir yansımasıdır.

BU PUZZLE BİLDİĞİNİZ PUZZLE’LARDAN DEĞİL


Japon puzzle üreticisi Beverly, büyük ihtimalle bitirmesi bir ömür sürecek yeni bir puzzle serisi çıkardı.

Satılması Gündemde Olan Cumhuriyet’in Tarihi Değeri Şeker Fabrikalarının Hikayesi


Bugün Resmi Gazete’de yer alan ilana göre resmen satılığa çıkan Cumhuriyet’in yapı taşlarından olan Şeker fabrikalarının tarihi okunmaya bir hayli değer… Yitik bir devletten adeta küllerinden yeniden doğan Türkiye Cumhuriyeti’nin başarılı atılımlarından olan Şeker Fabrikaları aynı ülkemiz gibi zor şartlar altında kurulmuş.

Rumlar o kadar da nazik insanlardı ki…- Korhan Gümüş


“Rumlar çok iyi insanlardı. Çok nazik ve güler yüzlüydüler. Kimselere bir zararları, kötülükleri olmazdı.

125. kez yıkılan köy!

İsrail askerleri, ülkenin güneyindeki Necef (Negev) Çölü’nde bulunan Filistinlilerin yaşadığı El-Arakib köyündeki evleri 125’inci kez yıktı.

iOS 11.3 beta 3 yayımlandı


Geçen hafta tespit edilen bir mesaj sorunu nedeniyle önceki gün iOS 11.2.6 sürümünü dağıtıma sunan Apple, bu haftaki beta yazılımını ise bugün indirmeye sundu.

Zaman yönetimine farklı bir yaklaşım: Zamanınız mı yok, yoksa önceliğiniz mi değil?


Modern zamanlarda en çok şikayet ettiğimiz şeylerden biri de zaman kısıtlılığı. Hepimiz gündelik hayatta işle ev arasında bir koşuşturmaca içindeyiz ve bu yüzden yapmak istediğimiz pek çok şeye vakit bulamıyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarınızın Ardındaki Gizli Gerçeği Söyleyen 6 Dürüst Tabela


Sosyal medya hesaplarımız aslında bizlere ne söylüyor? Kuşkusuz Facebook, Twitter,Snapchat ve Instagram gibi sayısız uygulamayı kullanıyor ve buralarda sosyalleşiyoruz.

Ukrayna’nın tarihi şehri Lviv’e yolunuzu düşürecek 7 harika neden


Son günlerde Euro’nun gitgide yükselmesiyle Avrupa planlarınızı rafa kaldırdıysanız, üzülmeyin. İstanbul’a uçakla sadece 1.5 saat uzaklıkta bulunan Ukrayna’nın güzel şehri Lviv tarihi yapıları, lezzetli yemekleri, birbirinden keyifli mekanları ve huzurlu atmosferiyle sizleri bekliyor.

Porsche 911 GT3 RS


Güncel 911 ailesinin yenilenmesine kısa bir süre kala Porsche, serinin en büyük silahlarına görev vermeye başladı.

Zaman akarken ne aynı kalabilir ki değişmeden?


Bugünlerde hiç buralarda değilim gibi. Ne olduğum yere aitim, ne ait olduğum yerdeyim. Bedenim burada, bu kaosta belki ama, ruhum yok… Sanki soluduğum hava İstanbul değil de sakin ve temiz bir havaymış gibi… Çok daha küçük ve daha az insan olan… Kasaba… Yolları ağaçlıklı, sanki biraz daha dinlesem kuşların sesini bile duyabilecekmişim gibi… Bugünlerde hiç buralarda değilim gibi.

Opel Combo


PSA grubunun hazırladığı hafif ticari araç ailesi genişliyor. Aslında temel olarak, birkaç gün öne tanıtılan Citroën Berlingo ile aynı araç olan Opel Combo'nun iç mekanında ufak tefek farklılıklar var.

THE MAN WHO KILLED DON QUIXOTE’DEN İLK GÖRSEL GELDİ

Geçtiğimiz senenin başında çekimlerine başlandığının haberini aldığımız Terry Gilliam’ın “Bir film vardı ne oldu o?

“Erdoğan’ın aslanları” ziyaretçi sayısını ikiye katladı

Sudan Devlet Başkanı Ömer el Beşir tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hediye edilen 4 aslan, Gaziantep Hayvanat Bahçesi’ne uyum sağladı.

Ferrari 488 Pista


Ferrari 488 ailesi güçlenmeye devam ediyor. Cenevre otomobil fuarında tanıtılacak olan Pista versiyonuyla otomobilin performansı LaFerrari'yi bile kıskandıracak seviyeye yükselmiş.

Büyük Filmlere Murat Palta’dan Minyatür Afiş


Türkiye'nin modern nakkaşlarından ve sevilen sanatçılarından Murat Palta, baktıkça keyifleneceğimiz, 37.si düzenlenecek İstanbul Film Festivali afişine imzasını attı.


Loading...