All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


Galaxy C7 2017 özellikleri görüntülendi


Samsung' un Galaxy C7 modelinin 2017 sürümü GFXBench testinde ortaya çıktı. Görüntü de orta segment' in yeni bir modeli olduğu görülmekte.

Apple iPhone 6 ve iPhone 7 şifresini kırmak cihazla mümkün


iPhone telefonun şifresini kıran cihaz için Apple tarafından açıklama yapıldı. Belirlenen güvenlik açığı iOS 11 ile ortadan kaldırıldı.

‘Gemini’ Filminden İlk Fragman Yayımlandı!


2017 South by Southwest Film Festivali’nde prömiyerini yapmaya hazırlanan gizem-gerilim türündeki Gemini‘dan ilk fragman çıktı.

İnsan hakları aktivisti ve komedyen Dick Gregory hayatını kaybetti


ABD’li insan hakları savunucusu, yazar ve komedyen Dick Gregory dün 84 yaşında hayatını kaybetti. Sanatçının oğlu Christian Gregory yaptığı açıklamada “Bu gece Gregory ailesinin babası, komedi efsanesi ve insan hakları savunucusu Washington’da hayatını kaybetti.

Kanada’da yanan orman alanı İstanbul’un iki misli büyüklüğe ulaştı, dumanlar Kuzey Kutbu’nu kaplıyor


Kanada tarihinin en yoğun orman yangınlarını yaşarken, iklim değişikliği nedeniyle hiç durmayan yangınlar o kadar büyüdü ki, 12 bin kilometre yükseğe, yani stratosfere kadar yükselen dumanlar Kuzey Kutbu’nun üzerine kaplamaya başladı.

21 Ağustos 2017 günlük burç yorumları


Koç Burcu Aslan burcunda gerçekleşen Güneş tutulması sizi de etkisi altına alıyor. Sanatsal bir konuda daha önce denemediğiniz bir çabaya girişebilirsiniz veya yakınlarınızdan biri hayatına yeni bir yön verebilir.  Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir.

Ayvalık’ta Yangın Sonrası Yapılacak Fidan Dikimi Sosyal Medyanın Gündeminde


Geçtiğimiz günlerde Ayvalık’taki Şeytan Sofrası’nda meydana gelen yangın, yanan alanın tam da otel yapmaya uygun olduğu gerekçesiyle şaibeli görünüyordu.

İçmişiz Bu Zehri Ölümüne Seviyoruz Eskişehir’i Diyenler Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey


Ülkemizin en renkli taraftar gruplarından birine sahip olan Eskişehirspor’un sınırlarını yalnızca Eskişehir ile tanımlamak mümkün değil.

Kazdağı Ekofest’te doğa koruma ödülleri Yeşil Artvin Derneği ve Gülpınarlılara


Kazdağı Ekofest’in üçüncü gününde doğa korumacılar bir forumda buluştu. Farklı bölgelerden gelen doğa koruma alanında faaliyet gösteren STK temsilcileri düzenlenen forumda bir araya gelerek deneyimlerini paylaştılar.

Google sizi alerjilerinizden kurtarmak istiyor

Kızarık burunlar, ıslak gözler Google sayesinde tarihe karışacak gibi duruyor. İnternet devi, kısa süre sonra Arama kısmında günün polen tahminlerini vereceğini duyurdu.

Tanzanya’da hayvan hakları aktivisti öldürüldü


Tanınmış fil korumacı Wayne Lotter Tanzanya’da öldürüldü. PAMS adlı hayvan koruma örgütünün kurucusu ve başkanı olan Wayne Lotter’ın yasadışı fildişi tacirleri tarafından ölüm tehditleri aldığı biliniyordu.

Yazar Doğan Akhanlı, Türkiye’nin müdahalesiyle İspanya’da tutuklandı.


Türkiye kökenli Alman yazar Doğan Akhanlı, tatilde bulunduğu İspanya’nın Granada şehrinde dün sabah tutuklandı.

Atypical — tanıtım


Online izleme devi Netflix, bu yaz Atypical‘ı bizlerle tanıştırdı. İlk sezonu yarımşar saatlik 8 bölümden oluşan komedi-drama türündeki dizi, mutfağında How I Met Your Mother ve The Goldbergs yapımcılarından Robia Rashid’i bulunduruyor.

Dünyanın Geri Kalanının Kafasında Kocaman Soru İşaretleri Bırakan 21 Amerikalı Huyu


Bir göçmen ülkesi olan Amerika, dünyanın tamamından farklı takılıyor bazı konularda. BuzzFeed'de karşımıza çıkan bu huyları belki sizi de şaşırtır.

Google Allo bilgisayarda kullanma


Google Allo bilgisayarda kullanma Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 işletim sistemli bilgisayarda nasıl kullanılır?

Android telefonda güvenli mod açma


Android telefonda güvenli mod nedir? LG, HTC, Motorola, Huawei, Samsung ve Sony telefonlarda güvenli mod özelliğini nasıl açılır nasıl kapatılır bu haberimizde yer verdik.

İnsanlara İnanın! İliklerinize İşleyecek ve Ders Çıkarmanız Gereken Bir Hikaye


Ziya Şakir Yılmaz dünyanın birçok ülkesinde, birçok şirketle iş yapmış bir kişi. Malatya'nın bir köyünde başlayan yolculuğu Bayer'in Türkiye temsilciliğine kadar uzanıyor.

Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet


Geçtiğimiz yıl Pebble Beach'te tanıtılan konseptler arasında yer alan ve daha sonra İstanbul AutoShow'da da inceleme şansını bulduğumuz Vision Mercedes-Maybach 6, üzeri açılabilen versiyonuna kavuştu.

Pazarlık Konusunda Level Atlamış Adamdan İnsanı Sinir Eden Görüntüler


Pazarlık konusunda Kayserilileri bile geçen Abdul Mohammed en ufak şeylerde dahi pazarlık yapıyor. Ucuz şeyleri seven Abdul, hemen hemen her şey için pazarlık yapıyor. 😁

Avrupa, Amerika Bizi Neden Kıskanıyor?


3 farklı ülke, 3 farklı satış fiyatı. Mustang üzerinden yapılan karşılaştırmayla ABD, Almanya ve Türkiye'deki satış fiyatları.


Loading...