All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


LG G6 Mini'ye dair ilk detaylar paylaşıldı


18:9 en-boy oranına sahip ekranıyla akıllı telefon pazarının yeni tasarım anlayışına uyum sağlayan LG G6, geçen hafta Türkiye'de satışa çıkmıştı.

SuperMassive ilk üç maçını kazanarak Brezilya’da da fark yarattı!


SuperMassive, dün akşam başlayan Sezon Ortası Turnuvası’nda (MSI) ilk üç maçını kazanarak grubunda liderlik koltuğuna oturdu.

Wikipedia “Terör destekleniyor” dedi. BTK erişim yasağını geciktirmedi!


Ülkemizde en çok kullanılan internet sitelerinden biri olan Wikipedia’ya gün içerisinde resmi yollardan engel getirildi.

Fransa’da anketler “Macron” diyor

Fransa’da ikinci turu 7 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanı seçimi için Yürüyüş Hareketi Lideri Emmanuel Macron, kamuoyu anketlerinde önde görünüyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bir gece ansızın gelebiliriz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sınır ötesi operasyonlara ilişkin, “Vakti saati geldiğinde ne yapacağımızı biz gayet iyi biliriz.

Shyamalan İki Filmini, Üçüncüsüyle Birleştireceğini Duyurdu


M. Night Shyamalan, Unbreakable (Ölümsüz) ve Split (Parçalanmış) filmlerinin devam filminin geleceğini sosyal medya hesabından duyurdu.

LÜKS MÜZİK FESTİVALİ + MODELLER + INFLUENCER’LAR = GÖZYAŞI & HÜZÜN


Instagram’a pahalı gözüken bir şeyler koymak için yaşayanlara göre yılın en heyecanla beklenen hafta sonlarından birisi, müthiş bir skandala dönüşerek müzik festivalleri için değişik bir değerlendirme perspektifi açtı.

TWIN PEAKS’E HAFTALAR KALA YENİ TEASER


25 yıl sonra kaldığı yerden devam edecek Twin Peaks serüveni için heyecanı ve gerilimi tetikleyen bir tadımlık geldi!

Mehmet Güneli’nin kaleminden… Adı yazıda geçmeyen şehirler -I


Ahmak ıslatan yağmurun kıskıvrak yakaladığı, tişörtümü sırılsıklam yaptığı o toprak kokan havada tanıdım seni.

İnsan Kazandıkça Değil, Kaybettikçe Olgunlaşır

Başkalarının hatalarını üstleniriz sık sık, sanki hata, yanlış yapan bizmişiz gibi bir de eziliriz hatasını üstlendiğimiz kişinin karşısında.

TürkNet, AKN’yi kaldırdı! Başvurular ve daha fazlası


Geçtiğimiz günlerde kullanıcılarına adil kulanım zulmünü kaldıran TürkNet bu yazımızın konuğu. Öncelikle TürkNet firmasının bütün kullanıcılarına adil kullanım noktasını kaldırmadığını belirtelim.

Galaxy S4 telefonda NFC özelliğini açma


Samsung markasının eski telefon modellerinden biri olan Galaxy S4 modelinde NFC özelliği nasıl aktif edilebilir veya devre dışı bırakılabilir?

Audi e-tron Sportback tanıttı! İşte gelecekten gelen araba


Audi yeni elektrikli otomobil konsepti Gran Turismo Audi e-tron Sportback’i tanıttı. Güçlü Audi tek şarjda 500 kilometre yol alabiliyor.

Galaxy Gear ile Samsung telefonu bağlama


Samsung telefonlarda Galaxy Gear bağlantını yaparken nelere dikkat etmeliyiz? NFC kablosuz özelliği yok mu?

Siber ordu LokiBotnet’e ait komuta merkezlerini çökertti


Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu bünyesinde çalışan Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi (USOM) özellikle Türkiye’deki akıllı telefon kullanıcılarını hedef alan LokiBotnet isimli zararlı yazılımın komuta kontrol sunucularına yönelik operasyon gerçekleştirdi.

Wikipedia’nın Kapanmasından Sonra Bilgiye Erişebileceğiniz 11 Alternatif Yer


Her sabah yeni bir olayla güne merhaba demek, artık ülkemizin rutinlerinden biri oldu. Bugün uyandığımızda gördüğümüz ilk haber ise Wikipedia’nın ülkemizde erişime engellenmesiydi.

İş Bulmak ve Değiştirmek İsteyenlerin Üye Olması Gereken 11 Faydalı Kariyer Sitesi


İş bulmanın da, iş değiştirmenin de pek kolay olmadığı bu rekabet ortamında, CV oluşturup iş arayabileceğiniz çok sayıda web sitesi mevcut.

Mine Tekman: Çöp denizlerinden deniz çöplerine. Bu sorumluluk hepimizin!


Dünyadaki yıllık plastik üretimi 1950’lerden bu yana 322 milyon tona ulaşmış durumda1. Plastik hayatımızı öylesine kaplamış durumda ki yaşadığımız zamanları ‘Plastik Çağı’ diye nitelendirenler var.

Unutulmuş birkaç şey


Dünya’nın çeşitli yerlerinde unutulmuş birkaç şey. Üç sayfa halinde yayınlıyoruz, her sayfanın altında sonraki sayfaya geçiş mümkün.

[Kedi-Siz] Sevinç Erbulak: Kavin’imin ilk kelimesiydi kedi. Anne baba değil de kedi


Bir İrlanda Atasözü diyor ki; “Kedilerden hoşlanmayan insanlardan uzak durun.” Oysa yazar da konukları da İrlandalı değil.


Loading...