All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


22 Ocak 2018 günlük burç yorumları


Koç Burcu İş yerinde bir yöneticinizle veya üst düzey bir kişiyle bir görüşme yapabilirsiniz. Eğer bu görüşme sırasında kararlı bir tavır sergilerseniz, verimli bir tartışma başlatabilir ve ilerleme için ihtiyacınız olanları elde edebilirsiniz.  Uplifers önerisi: Daha verimli bir iş hayatı kazanmanız için sunduğumuz önerilerde, Human Business Works CEO’su Chris Brogan’ın önerilerine dikkat verelim: Brogan’a göre, bu formülü bir hafta boyunca uygulamak, bir sonraki haftayı daha üretken geçirebilmeniz için yeterli.

1700 Yıl Önce Roma İmparatorluğunun Çöküşünü Tetikleyen Göçmen Krizi

3 Ağustos 378’de, Adrianople’de (şimdi ki Edirne) bir savaş patlak verdi. Bu, Saint Ambrose’un “tüm insanlığın sonu, dünyanın sonu” olarak andığı bir savaştı.  Roma İmparatorluğu tarihinin muhtemelen en büyük yenilgisinin başka bir şeyde kökleri vardı: Bir mülteci krizi.

Suriye politikasına Afrin yaması…- Hediye Levent


Bu yazı evrensel.net sitesinden alındı Suriye, Türkiye’nin en önemli iç siyaset konularından biri olmayı sürdürüyor.

Yakında iOS 11.2.5 güncellemesi geliyor!


iOS 11.2.5 beta sürümü geliştiricilerin indirmesi için açıldı. Yeni sürüm büyük ihtimal gelecek hafta yayınlanabilir.

MHP Genel Başkanı Bahçeli: PYD/PKK’nın defteri dürülmelidir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Kızılcahamam’da gerçekleştirilen Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu ve TBMM Grubu ortak toplantısı kapanış oturumunun ardından basın toplantısı düzenledi.

Zeytin Dalı Harekatı’nda ikinci gün: TSK kara operasyonunu başlattı

TSK’nın, hudut güvenliği ve bölgede istikrarı sağlamak amacıyla Afrin’de başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’nın ikinci gününde Türk savaş uçakları hedefleri vururken, TSK kara kuvvetleri unsurları da ÖSO ile birlikte Afrin’deki noktalara ilerliyor.

Giraffe Manor’da zürafalar ile bir yemek…


Zürafaları sever misiniz? Cevabınız evet ise tam size göre bir restaurant var. Kenya başkenti Nairobi’nin Langata’da bulunan Giraffe Manor adında bahçesinde zürafaların dolaştığı bir restoran bulunuyor.

Türkiye Afrin’de savaşta


Türk Silahlı Kuvvetleri, Afrin harekatı kapsamında PYD mevzilerini havadan uçaklarla bombaladı.  Eş zamanlı olarak karadan da obüslerle atış yapıldı.

Savaş çığırtkanları kolları sıvadı… – Aydın Engin


Bu yazı cumhuriyet.com.tr sitesinden alındı AKP Reisi Afrin’e asker gücü ve zoruyla girileceğini çok önceden “Bir gece ansızın girebiliriz” diye duyurmuştu.

Moda Tasarımcıları Ne Yapar?

Moda tasarımı, tasarımcının giyim ve aksesuarlara tasarım ve estetik veya doğal güzellik uygulama sanatıdır.

Datsun Cross


Nissan'ın alt markası Datsun, hayata dönüşünün ardından ilk crossover modelini de tanıttı. Düşük fiyatıyla dikkat çekecek olan modelin görünümü, segmentinden beklenmeyecek kadar renkli.

Gūney Amerika’da darbeler tarihine bir bakış – Erol Anar

Brezilya Brezilya’da 1964 yılında askerler, seçimle işbaşına gelen João Goulart hükümetini devirerek yönetime el koydular.

Sırbistan Cumhurbaşkanından Kosova’ya kritik ziyaret

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic, “Onlarca ve yüzlerce yıllık farklılıkların çözümü ve Kosova’daki her Sırp ile Arnavut aile için daimi barış ve güvenliği sağlama yönünde her şeyi yapacağımızı söylemek için geldim.” dedi.

Silinen iOS iPhone uygulamaları geri yükleme


Apple' ın kendi resmi uygulamalarını yanlışlıkla silindiyse merak etmeyin çok kolay şekilde geri yükleyebilirsiniz.

Erdoğan’dan son dakika açıklaması: Operasyon başlamıştır

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Afrin operasyonu sahada fiilen başlamıştır.

Mental Antrenmanlarda Neler Yapıyorum?


Sportif alanda zihinsel performans antrenörlüğü yapan NationalTurk yorumcusu Ersin Afacan’ın ‘Mental Antrenmanlarda Neler Yapıyorum?

Konya’da site sakinlerinin araçlarına mermi bıraktılar!


Konya’daki bir sitede park halindeki 16 otomobilin sileceklerine mermi bırakıldı. Site sakinlerini dehşete düşüren olay sonrası polis geniş çaplı soruşturma başlattı.

Rus gazeteciden Afrin iddiası: Türk ordusunun ilk zaferi!


Bölgeyi izleyen Rus gazeteciler Afrin’in farklı bölgelerindeki çatışmalar sonrasında “Türk ordusunun ilk zaferi” ve “YPG’nin ÖSO’ya karşı ilk kaybı” gibi ifadeler kullandı.

Son dakika… Araçlarına bomba konan YPG komutanları öldü!

Türk askeri Afrin’e harekat için elleri tetikte beklerken, YPG’lilerin yığınak yaptığı Menbic’te terör komutanları öldürüldü. Afrin’deki teröristlere yardım için Menbic’e yığınak yapan YPG’liler arasındaki üç komutanın araçlarına bombalı saldırı düzenlendi.

Yeşil Gazete yazarlarından ufkunuzu açacak 10 yeşil kitap önerisi


Doğanın dilini anlamanın bir diğer yolu da onun hakkında yazılan eserlerden geçiyor. Bilim, sanat ve edebiyat doğa ile olan ilişkimizi yeniden sorgulamaya, anlamaya ve sorunlara çözümler üretebilmemize imkan tanıyor.


Loading...