All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


Bigumigu Reklam ve Pazarlama Sektörü Gelir Araştırması 2017 [Sonuçlar 3/4]


Geçtiğimiz Mayıs ayının son günü Bigumigu Reklam ve Pazarlama Sektörü Gelir Araştırması 2017’nin anketini yayına almıştık.

Carla Bruni – Quelqu’un M’a Dit

Biraz masal gibi, biraz yaşam gibi, biraz ninni gibi, biraz bir yüreğin atışı gibi… İyi dinlemeler.   Ciran Derya Dünyalılar (www.dunyalilar.org) Carla Bruni – Quelqu’un M’a Dit yazısı ilk önce Dünyalılar üzerinde ortaya çıktı.

Kedi Belgeseli Time’ın “En İyi 10 Film” Listesinde!


Time dergisinin 2017 yılının en iyi 10 filmi listesinde Ceyda Torun‘un “Kedi” belgeseli de yer aldı. Kedi, Stephanie Zacharek tarafından hazırlanan listede 5.

9. HANGİ İNSAN HAKLARI? FİLM FESTİVALİ

9. HANGİ İNSAN HAKLARI? FİLM FESTİVALİ (13-17 Aralık 2017) 13 Aralık’ta başlayacak olan 9. Hangi İnsan Hakları?

!f İstanbul’un 2018 Programından İlk Sürprizler!


Gelecek yıl 15 Şubat – 4 Mart 2018 tarihleri arasında 17.si düzenlenecek !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin merakla beklenen 2018 programından ilk filmler açıklandı!

12 Aralık 2017 günlük burç yorumları


Koç Burcu Yaratıcı ve özgün olmak, sahip olduğunuz en güçlü özelliklerinizden biri. Nadir bulunan bu özelliğinizi ortaya koymak için karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir, kendinizi tam anlamıyla ifade edebilirsiniz.   Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz.

Apple, Shazam uygulamasını satın alacağını açıkladı


Dijital müzik sektöründe Spotify ile rekabet içerisindeki Apple Music, yakında önemli bir destek alacak.

Galaxy A8 Plus 2018'in video incelemesi internete sızdı


Galaxy A 2018 serisini yeni bir isimlendirme sistemiyle piyasaya sürecek olan Samsung, uzun ekranlı yeni tasarıma geçişle serinin donanım seviyesini yukarı taşıyacak.

Steven Spielberg’in Oasis’ine Girmeye Hazır Mısınız?


Başrollerde Olivia Cooke, Hannah John-Kamen, Simon Pegg gibi aktölerin rol gösterdiği Ready Player One yeni trailer’ını yayınladı.

Google Maps kullanıcısına büyük kolaylık getiriyor!


Google Maps kullanıcısına büyük bir kolaylık getiriyor. Google Maps kullanıcıları, gelecek olan yeni güncelleme ile daha kullanılır hale geliyor.

Üç boyutlu yaya geçidi dönemi başlıyor!


Üç boyutlu yaya geçidi dönemi başlıyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin bir ilke imza attığı 3 boyutlu yaya geçidi uygulaması Aydın’da başladı.

75. Altın Küre Ödülleri Adayları Belli Oldu!


75. Altın Küre Ödülleri’nde adaylar açıklandı. Big Little Lies 6 adaylıkla zirvede. Onu 4 adaylıkla Feud: Bette and Joan, 3’er adaylıkla da The Handmaid’s Tale ve This Is Us takip ediyor.

OBI-WAN KENOBI FİLMİNİN ÇEKİMLERİ 2019’DA BAŞLIYOR


Disney, Star Wars evreninin ekmeğini yemeye devam ediyor. Sıradaki hedef olan Obi-Wan Kenobi için çalışmalar hız kazandı.

Tarımda yerli üretimin tasfiyesi – Ümit Akçay


Bu yazı gazeteduvar.com.tr sitesinden alındı 2000’li yıllarda tarımın neoliberal dönüşümü neredeyse tamamlandı.

Torun Sevgisiyle Tarihe Ve Karaköy’e Armağan Edilen Bir Yapı : Kamondo Merdivenleri


İstanbul’da yaşayan ya da bir kez olsun gelen biriyseniz önünden geçme ya da adını duyma olasılığınız epey yüksek olan bir yerden bahsedeceğiz sizlere.

[Röportaj] Sağlıklı gıdaya ulaşmanın yeni adresi: Beşiktaş Kooperatifi Girişimi’nden halka açık davet


Endüstriyel üretim dışında kalan üreticilerin çabalarını destekleyecek ve onları tüketiciyle buluşturacak yerel inisiyatiflere bir yenisi daha eklendi.

İlişki durumunuz arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi ve sosyal hayatınızı nasıl etkiliyor?


Yalnızca birini seçebilme şansınız olsa, arkadaşlarınızdan mı sevgilinizden mi vazgeçerdiniz? Bu soruya mantıklı ve net bir cevap verebilmek bir çoğumuz için oldukça zor.

ALICIA VIKANDER’Lİ TOMB RAIDER’DAN YENİ POSTER


Michael Fassbender’la nikahlanarak bir rüya çiftin daha hayat bulmasını sağlayan Alicia Vikander’in Lara Croft’u canlandıracağı Tomb Raider filminden yeni bir poster paylaşıldı.

2018 seyahat rehberi: Her ay için farklı bir keşif


Yıl sonuna sayılı günler kaldı, yeni bir yıl kapımızda. Kimileri için yeni yıl, yeni umutlar, temiz beyaz sayfalar, yeni hayaller demek.

Göründüğümüz ya da Gördüğümüz Kadarız: 24 Katmanlı İnteraktif Heykel


Heykel sanatçısı Matthew Mohr, "As We Are" projesiyle bizlere insandan öte olmayı ve yarattığımız kimliklerin arasındaki hayatlarımızı düşündürmek istiyor.


Loading...