All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


Karaçay deresi fabrika atıkları nedeniyle tehlike saçıyor


Karaçay deresi kirlilik nedeniyle tehlike saçıyor. Organize sanayi atıklarının suya bırakıldığı bölgede, tarım arazilerinin bulunduğu dere boyuna da kimliği belirsiz kişilerce inşaat molozları ve evsel atıklar dökülüyor.

THE GET DOWN’IN YENİ SEZONUNA GÜNLER KALA BİR FRAGMAN DAHA

7 Nisan’da yeni sezonu yayınlanacak The Get Down’dan son fragman geldi. Yönetmenliğini Baz Luhrmann’ın yaptığı, prodüktör koltuğunda Nas’ın oturduğu, kaliteli müzikleri ve yüksek tempolu sahneleriyle gönlümüzü kazanan The Get Down; ikinci sezon onayı alması ile hepimizi sevindirmişti.

Seni Gidi Asi Robot, Cezalısın!


Filipe Vilas-Boas ve Paul Coudamy "The Punisment" adlı yerleştirme ile, yapay zekanın kontrolden çıkma olasılığına karşı insanın şu anki durumunu, kara mizah yoluyla ele alıyor.

22 Yıllık Animeden Beyazperdeye Uyarlanan Ghost in the Shell'i İzledik [İnceleme]


Spoiler'sız incelediğimiz Ghost in the Shell'in beyazperde uyarlaması başarlı bir uyarlama mı aslını mı yaşatıyor?

Japon Kültürünün Geleneksel Parçası Geyşalar Hakkında Bilinmeyenler


Japon kültüründe köklü bir yeri olan geleneksel dansçı ve şarkıcı kadınlar olan Geyşalar, Japonya’da 17.

60 Yaşındaki Fotoğrafçının Kızına Yaşattığı İnanılmaz Deneyim ve 17 Kıskanılası Kare


New Jersey’de kocası Robert, kızı Amelia ve sıradışı hayvan dostlarıyla yaşayan 60 yaşındaki profesyonel fotoğrafçı Robin Schwartz, yer aldığı birçok müze başarısının yanında yarattığı projeyle de adından bahsettiriyor.

Fit menüde yeni trend: Fahham


Fahham, sağlıklı beslenmek isteyenlere ve özellikle sporcu misafirlerine yönelik hazırladığı özel menüsüyle dikkat çekiyor.

Suriyeli sığınmacı sayısı 5 milyonu geçti

BM, Suriye’de 6. yılını dolduran iç savaş nedeniyle ülkeyi terk eden sığınmacı sayısının 5 milyon sınırını geçtiğini açıkladı.

Seni Gidi Asi Robot, Cezalısın!


Filipe Vilas-Boas ve Paul Coudamy "The Punisment" adlı yerleştirme ile, yapay zekanın kontrolden çıkma olasılığına karşı insanın şu anki durumunu, kara mizah yoluyla ele alıyor.

BERLIN SYNDROME’DAN İLK FRAGMAN


En son Hacksaw Ridge’de boy gösteren Avustralyalı oyuncu Teresa Palmer ile Somersault ve Lore filmlerinin yönetmeni Cate Shortland’ın yeni filmi Berlin Syndrome’dan ilk fragman yayınlandı.

Sinop’ta Uluslararası katılımcılarla Nükleer ve Hukuk Sempozyumu


Hukuk, genel bir ifadeyle ekonomik, politik ve sosyal sistemler içerisinde insan-doğa ilişkilerini, toplumsal düzeni sağlamanın, toplumun ortak iyiliğini savunmanın normatif bir aracıdır.

Ücretsiz müzik bulabileceğiniz 7 kaynak


Spotify, Apple Music gibi uygulamalar çoğaldıkça onlarca yıldır müzik sektörünü derinden etkileyen korsan müzik piyasası gerilemeye başladı.

Erişilebilir gösterimler ve atölyeler Engelsiz Filmler Festivali’nde çocukları bekliyor


5-7 Mayıs tarihleri arasında Eskişehir; 12-14 Mayıs tarihleri arasında İstanbul; 18-23 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da seyircilerle beşinci kez buluşacak Engelsiz Filmler Festivali’nde bu sene de erişilebilir gösterimler ve atölyeler çocukları bekliyor.

Tayland’ın kültür, tarih ve doğa şehri Chiang Mai


Chiang Mai, Tayland’ın son yıllarda parlayan yıldızlarından. Ülkenin başkenti Bangkok, Phuket, Pattaya ve Ko Samui gibi bölgelerine nazaran daha az bilinen bir destinasyon.

Güncel Konularla Sosyal Medyayı Sosyal Mesajlaşlarıyla İşgal Eden 15 Yaratıcı Karikatür


Sosyal medyanın insanların kişisel fikirlerini özgürce aktarabildiği bir ortam olması, düşüncelerin her türlü iletişim aracıyla paylaşabilmelerine de olanak sağlıyor.

200’den fazla kuşun yaşam alanıyken kuruyan gölün kurtarılması için seferberlik


200’den fazla kuşun yaşam alanıyken kuruyan Seyfe Gölü’nün yeniden canlanması için harekete geçildi. Kurumaya neden olan içme ve sulama kuyuları kapatılacak.

Booking yasağı resmen başladı

TÜRSAB’ın başvurusu üzerine mahkemenin booking.com hakkında kapatma kararı vermesinin ardından bugün itibariyle operasyonlar durduruldu.

Teknolojiyle birlikte hayatımıza giren en yeni korku: “Hayalet titreşim sendromu”


İnsanoğlu ilkel toplumdan modern topluma doğru evrildikçe, kullandığı aletler, dış görünüşü ve günlük yaşantısının yanı sıra, insanların temel duyguları da değişime uğradı.

Küresel Yeşiller Kongresi Liverpool’da bugün başladı


Küresel Yeşiller Kongresi (Global Greens & European Greens Congress 2017) İngiltere’nin Liverpool kentinde bugün (30 Mart) başlıyor.

Narcos Setinde Görülen Nusr-et’in Dünya Et Kartelini Ele Geçirmesi İçin 17 Neden


Milli gururumuz, dünyaca tanınan ilk Türk olan Nusr-et bu sefer de Kolombiya uyuşturucu kartellerini konu alan Narcos dizisinin setinde ortaya çıktı.


Loading...