All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


Zaman Gazetesi davasında tahliye çıkmadı


22’si tutuklu 31 sanıklı Zaman davasında mahkeme heyeti tüm tutukluların tutukluluk hallerinin devamına karar verdi.

Meksika bir kez daha depremle sarsıldı: Şiddeti 7.1, 100’den fazla ölü


Güney Amerika ülkesi Meksika’da meydana gelen 7.1 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 100’ün üzerine çıktı. Başkent Mexico City’nin güneyindeki Morelos eyaletinde en az 54 kişi hayatını kaybederken, Mexico City’de ise 30’a yakın binanın çöktüğü ve havalimanlarındaki uçuşların durdurulduğu açıklandı.

Jessica Biel’la The Sinner Üzerine || Röportaj


Kendini konuşturan, iyi eleştiriler alan ve gelecek hafta yüksek olasılıkla final bölümünü izleyeceğimiz The Sinner dizisi hakkında başrol oyuncusu Jessica Biel’la röportaj yapılmış.

Meksika 7.1 Büyüklüğünde Depremle Sarsıldı: Çok Sayıda Can Kaybı Var


Güney Amerika ülkesi Meksika'da 7.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremde 40'tan fazla kişi hayatını kaybetti.

Dünyanın kumu tükeniyor

Dünyanın petrol ve su kaynaklarının tükeniyor olduğuna dair sayısız haber okumuşsunuzdur. Ancak az bilinen bir gerçek var ki o da neredeyse sınırsız bir kaynakmış gibi görünen dünya kumunun aslında hızla tükeniyor oluşu.

20 Eylül 2017 günlük burç yorumları


Koç Burcu Bugünkü hedefiniz ve amacınız, başkalarına yardımcı etmek olabilir. Ancak bunu yaparken dikaktli olun, çok fazla ben merkezci bir görünüm yaratmamaya çalışın.  Uplifers önerisi: Bazı psikologlara göre bilişsel önyargılarımız, özellikle tehlikeli durumlarda, edindiğimiz bilgileri daha etkin şekilde işlememize yardımcı oluyor.

Merakla Beklenen ve Gündeme Oturan 20 Miss Turkey 2017 Güzeli


Merakla beklenilen ve adayların kim olacağı çok konuşulan Miss Turkey 2017, Twitter hesabından birbiriyle yarışacak 20 adayı açıkladı.

Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL basın görüntüleri internete sızdı


İki hafta sonra San Francisco'da bir basın etkinliği düzenleyecek olan Google, ikinci nesil Pixel telefonlarını bu etkinlikte tanıtacak.

iOS 11 güncellemesi yayımlandı


Üç ay süren beta programının son bulmasıyla iOS 11 işletim sistemi stabil seviyeye ulaştı. Büyük iPhone etkinliğinde söz verdiği gibi bugün yazılım güncelleştirmesinin ilk stabil sürümünü dağıtmaya başlayan Apple, iOS ekosisteminde yeni döneme geçişi resmen başlattı.

Nihayet Evlenen Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı Çiftine Sosyal Medyadan 22 Komik Tepki


Acun Ilıcalı ile birlikteliği sık sık konuşulan ve bir türlü gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, uzun zamandır sosyal medyanın ikonik isimlerinden biri haline gelmişti.

Güneş’teki Büyük Patlamalar ve Etkileri

Güneş’te yakın zamanda gözlenen hareketlilik bilim insanlarını ve uzay hava tahmincilerinin ilgisini çekti.

JUSTICE’TEN HEM KULAĞA HEM GÖZE VİDEO


Son olarak 2011 yılında yayınladığı ikinci albümü Audio, Video, Disco’yla karşımıza çıkan Justice’in tam 5 yıl aradan sonra üçüncü albümü Woman’dan Pleasure’a video geldi.

Laboratuvar eti gerçek mi, yutturmaca mı? – Bülent Şık


Bu yazı bianet.org/ dan alınmıştır İnsan hayal kuran bir canlı. Ülkemizde televizyon yayınlarının ilk başladığı 1970’li yılların en popüler dizilerinden biri olan “Uzay Yolu” dizisinin gösterildiği zamanları hatırlayanlar, muhtemelen dizinin de etkisiyle o yıllarda halk arasında sıklıkla dile getirilen “Bir gün bir hap yapacaklar ve sadece o hapı yutarak beslenecekmişiz!

Farklı Beden Tiplerindeki Kadınlara Yer Verip Güzellik Sektöründe Çığır Açan Kampanya


Güzellik endüstrisi uzun yıllardır hazırladığı kampanyalarla kadınları belli bir kalıba sokmaya ve belirli bir güzellik algısını empoze etmeye çalıştı.

Dünyayı Olası Bir Nükleer Savaştan Kurtaran Sovyet Subayı Stanislav Petrov’un Hikayesi


Tarihte verilmiş olan bazı kararlar günümüz dünyasını temelden etkileyen pek çok niteliğe sahiptir. Öyle ki söz konusu kararların gelişim süreçleri, doğayı ve insanlığı etkileyen mevcut durumların sürekliliğine katkı sağlamaktadır.

Alcatel, evcil hayvanlara özel GPS takip cihazı geliştirdi!


Alcatel, evcil hayvanlara özel GPS takip cihazı geliştirdi. Daha önceden ebeveynler için geliştirdiği saatten sonra şimdi hayvan sahiplerine özel GPS cihazını tasarladı.

KESK’ten Gülmen, Özakça ve Yiğit’e destek eylemi


Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) İstanbul Şubeler Platformu, Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kamudan ihraç edildikten sonra açlık grevine başlayan, ardından gözaltına alınıp tutuklanan akademisyen Nuriye Gülmen, öğretmen Semih Özakça ve Eğitim-Sen Genel TİS-Hukuk Sekreteri Ebru Yiğit’e destek amacıyla dün Bakırköy Özgürlük Meydanı’nda oturma eylemi yaptı.

Tivibu nasıl kurulur


Samsung, LG, Sony, Vestel, Philips, Arçelik, Beko, Hi-Level, Sunny, Grundig, Axen ve Seg Smart TV Led televizyon Tivibu ev nasıl kurulur - Web / Tivibu ayarları.

Şen Kahkahalarıyla İçimizi Isıtan Adile Naşit’in İçinde Sakladığı Büyük Acı


Yeşilçam’da “Anne” kelimesi telaffuz edildiğinde zihinde beliren ilk suret Adile Naşit’tir. Evlatlarına kol kanat geren, Hababam’da evladı olmayanları bile evlat belleyen, TRT’de tüm ülkenin “kuzucukları”na masallar anlatan Adile Naşit, kendi hayatında evlat acısı yaşamış ve bir ömür boyu kaybettiği evladını düşünüp ağlamadığı bir gece bile olmamıştır.

Dünyanın En Üzgün Bakışlı Kedisi Luhu’dan 24 Dudak Büzdürecek Poz


Kediler karakteriyle binbir çeşit ruha sahip ve kesinlikle bir kefeye konulamayan özel varlıklar. Kimisinin yüzüne bile yansıyor özelliği; tıpkı Luhu gibi.


Loading...