All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


Galaksi (Gökada) Fotoğrafları


NGC 6814 Gökadası NGC 1365 Gökadası NGC 986 Galaksisi NGC 4526 Galaksisi UGC 12158 Galaksisi NGC 613 Galaksisi NGC 4206 Galaksisi NGC 3310 Galaksisi NGC 7793 Galaksisi NGC 7331 Galaksisi PGC 54493 Gökadası NGC 2403 Galaksisi NGC 6744 Galaksisi NGC 4013 Galaksisi NGC 1433 Galaksisi NGC 6946 Gökadası

Nükleer Müzakereler Sürecek


İran ve P5+1 ülkelerinin nihai anlaşma için son tarih olarak belirledikleri 24 Kasım öncesinde, taraflar arasında müzakareler sürecek.

Chevrolet Colorado ZR2


Bu yıl kendi evlerinde sessiz kalan Amerikalı üreticiler birkaç konsept çalışmasıyla durumu kurtarmaya çalışıyor.

Nükleer Müzakereler Sürecek


İran ve P5+1 ülkelerinin nihai anlaşma için son tarih olarak belirledikleri 24 Kasım öncesinde, taraflar arasında müzakareler sürecek.

Üçgen Yap (CSS)

CSS ile üçgen yapın. Lazım olmaz deme, gerek yok deme! CSS triangle generator uygulaması çok başarılı şekilde nasıl olduğunu gösteriyor.

Real Racing 3 yapımcılarından Need for Speed: No Limits yarış oyunu


Real Racing 3 ile mobil eğlence pazarındaki en büyük dağıtımlarından birini gerçekleştiren Electronic Arts, başarılı yapımın ardındaki stüdyoyla yeniden oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Uzaydan dünya ve ay


Discovery Uzay Mekiği'nden Dünya ve Ay - 1998 Uzaydan Dünya ve Ay - 06 Kasım 2014 Çin uzay aracı Chang’e 5T1'in kamerasından ay ve dünya - 28 Ekim 2014 Uzaydan Dünya ve Ay - 08 Eylül 2014 Uzay İstasyonu'ndan Dünya ve Ay - 14 Temmuz 2014 Uzay İstasyonu'ndan Dünya ve Ay - 19 Haziran 2014 Uzaydan Dünya

Landwind X7


Fuarlar dünya çapında devam ederken Çin Guangzhou otomobil fuarından da ilginç haberler geliyor. Çin merkezli üreticilerin uzun süredir tartışılan tasarım "kopyalama" huyları Landwind X7 gibi araçlarda iyice bariz biçimde görülebiliyor.

Bode Galaksisi (M81 - NGC 3031)


M81 ve merkezindeki karadelikDünyadan yaklaşık 12 milyon ışık yılı uzaklıkta, Büyük Ayı Takımyıldızı'nda yer alan bir sarmal gökada olan M81, kendisini 1774 yılında keşfeden Johann Elert Bode'nin adıyla da anılmaktadır.

Erdoğan’ın oğlu ada mı aldı?

Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlunun Bozcaada ile Gökçeada arasındaki 4 adayı satın aldığı iddialarına 'Malik bilgisi verilememektedir' yanıtını verdi.

Akil insan Kadir İnanır: “Öcalan halkının önderi”

Akil İnsanlar Heyeti üyesi ünlü aktör Kadir İnanır, PKK lideri Öcalan'ın çözüm süreci boyunca aldığı tutumla ilgili "gerçekten halkının lideri' yorumunu yaptı.

Yasakların Psikolojik Etkisi


İnsanlığın tarihçesi, Kuran’a, İncil’e ve Tevrat’a göre bir yasağın delinmesiyle başlar. Dolayısıyla yasaklar, insanın varoluş sürecinin başlangıç noktasıdır.

ABD Başkan Yardımcısı Biden İstanbul’da

ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, resmi temaslarda bulunmak üzere Türkiye'ye geldi.

Cinsiyet Ayrımını Ortadan Kaldıran Okul: Egalia


Ağaca tırmanmak isteyen bir kız çocuğuna kimse “Aman çıkma düşersin!” demiyor.  Öfkeden ya da acısından göz yaşlarına boğulan bir erkek çocuğuna da kimse “erkekler ağlamaz” demiyor.

Başbakan: “Kılıçdaroğlu’nu ciddiye alan yok”

Kılıçdaroğlu’nun ‘MİT CHP içinde operasyon yapıyor’ sözlerine cevap veren Başbakan Davutoğlu, 'Elinde bir delil varsa çıksın söylesin yoksa Türkiye Cumhuriyeti’nin kurumlarını yıpratmaya çalışmasın.

'FEMEN Rahip Kaçırdı' İddiası


Ukraynalı kadın hakları örgütü FEMEN, sosyal medya hesaplarından yayınladıkları videoda bir rahip kaçırdıklarını ileri sürdüler.

Video Paylaşımında Yeni Mecra: MeiPai!

Vine ile başlayan video paylaşım serüvenimiz Instagram’ın video özelliğinin eklenmesiyle devam etmişti.

S&P Türkiye'nin Kredi Notu ve Görünümünü Korudu


Kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor's (S&P) Türkiye'nin kredi notuyla ilgili açıklamasını yaptı.

S&P Türkiye’nin kredi notunu değiştirmedi

Kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor's (S&P) Türkiye'nin BB+ olan notunu korurken Türkiye'nin kredi görünümünü de 'negatif'te korudu.

Chrysler 300


Son zamanlarda neredeyse her yıl bir makyaj yaşayan Chrysler 300, 2015 yılına da farklı bir yüzle girecek.


Loading...