All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


Sömestr Tatilinde Annesinin Bulduğu Kısmetlerle Uğraşmamak İçin Eşçinsel Olduğunu Söyleyen Ezgi Baramir'e Şok: ''Hatay'da doktor, çok hanım bir kız...''


Sömestr tatilini geçirmek için geçtiğimiz hafta başında memleketi Sinop'a giden Ankara Üniversitesi Edebiyat Fakültesi son sınıf öğrencisi Ezgi Baramir, art arda bulunan taliplerle uğraşmamak için yaptığı "Ben eşcinselim, erkeklerden hoşlanmıyorum" açıklamasından da beklediği sonucu alamadı.

Dizi İzlerken Oğlunun FX'te The Walking Dead Açtığını Farketmeyen Hayriye Durmuş: "Ayol Kuntay'ın 3. kuması bir de insan yiyormuş!"


Severek takip ettiği "Berdel Zamanı" isimli yerli dizinin reklam arasında, oğlu tarafından FX kanalının açıldığını fark etmeyen Hayriye Durmuş (57), bir aydır aşiret dizisi sanarak The Walking Dead izliyor.

Qualcomm, Galaxy S6 için Snapdragon 810 yongasını yenileyebilir


2015 yılına Snapdragon 810 ile donatılan iki güçlü telefonla giriş yapan Qualcomm, bir yandan yeni akıllı telefon anlaşmaları için uğraşıyor, bir yandan da önündeki engelleri aşmaya çabalıyor.

Türkiye IŞİD'in Yaptığı İnfazı Kınadı


Türkiye, IŞİD'in rehin tuttuğu iki Japon vatandaşından birini infaz etmesini şiddetle kınadı. Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "DEAŞ terör örgütünün, elinde rehin tuttuğu iki Japon vatandaşından Haruna Yukawa’yı infaz ettiği derin üzüntüyle öğrenilmiştir. Bu barbarca terör olayını şiddetle kınıyoruz" ifadesi kullanıldı.

Yapılan Bir Araştırmaya Göre iPhone Kullanmayanlar Aptalmış!?


Yapılan bir araştırmaya göre "ben de aptalım...(Android kullanıcısıyım)" diyerek size kısaca yapılan istatistikten bahsetmek istiyorum.

Devletin Kasasını İstanbul Doldurdu


Türk ekonomisinin lokomotifi İstanbul, 2014'te 81 ilden hazineye aktarılan 425 milyar 758 milyon 290 bin liralık gelirin 205 milyon 485 bin lirasını karşıladı.

4 Saat İçinde Erişim Engellemesine Yönelik Bir Kanun Teklifi Daha


Hükümetin Konya Milletvekili Kerim Özkul, geçtiğimiz günlerde milli güvenlik ve kamu düzeninin korunmasına yönelik suç işlenmesi durumunda, bakanlıkların talebiyle ilgili içerik kaldırılıncaya kadar İnternet erişiminin engellenmesine yönelik Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun teklifini Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM) Başkanlığı'na sundu.

Deli mutfağı


Deli mutfağı

Asteroid Kuşağı’ndaki Cüce Gezegene İlk Yolculuk – Ceres ile Dawn Karşılaşması


İlk kez Asteorid Kuşağı'ndaki bir cismi ziyaret ediyoruz.

Peugeot RCZ R Bimota


Verona'da düzenlenen Motor Bike Expo'da bu yıl sergilenen süprizlerden birisi dört tekerlekli. Peugeot ve Bimota'nın ortaklığıyla geliştirilen RCZ R versiyonu farklı görünümünün yanında daha fazla güç sunuyor.

Taner Yıldız: Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi inkar etmeden borcunu ödemeli

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Güneydoğu’daki belediyelerin elektrik borçları ile ilgili “Borcu yapılandırmak ayrı şey, inkar etmek ayrı şey” derken, borçlu yerel yönetimlerinin şirket ile görüşüp borçlarını ödemesini istedi.

Özil’in sakatlık döneminde kas yığınına dönüşmesi Arsene Wenger’i kızdırdı


Arsenal’de oyuncularının fazla kasa meraklı olmalarına karşı çıkan Arsene Wenger’in 42,5 milyon sterlinlik Mesut Özil’in dört aylık sakatlık dönemi sırasında spor salonunda aşırıya kaçtığı görüşü yansıtıldı.

Youtube’dan video izleyerek dişçilik yapmaya kalktı

Tayland’ın Phrae şehrinde 21 yaşında bir kadın, polis sorgusunda yaptığı bütün diş tedavi türlerini Youtube’dan izlediği videolardan öğrendiğini itiraf etti.

“Devletin satın alacağı gaz bombaları, bırakacağı hasarla kitlesel işkenceye yol açacak”

Emniyet’in 180 desibellik gürültü ve 8 milyon mumluk ışık saçan yeni bombaları, insan vücudunda kalıcı hasar bırakacak kitlesel bir işkence silahına dönüşebilir.

Ukrayna'da Ulusal Yas İlan Edildi


Ukrayna hükümetinin kontrolündeki stratejik liman Mariupol'da Rusya yanlısı ayrılıkçıların düzenlediği roket saldırılarında en az 30 kişi öldü, 83 kişi de yaralandı.

“Almanya Suudi Arabistan'a Silah Satışını Durdurdu”


Bild am Sonntag gazetesi, Başbakan Angela Merkel başkanlığındaki güvenlik kurulunun, geçtiğimiz Çarşamba günü, bölgenin mevcut istikrarsız durumu gerekçesiyle, Suudi Arabistan’a Almanya’dan her türlü silah ihracatını durdurma kararı aldığını yazdı.

Lovejoy Kuyruklu Yıldızı (C/2014 Q2)


Lovejoy - 21 Ocak 2015 Lovejoy Kuyruklu Yıldızı ve Ülker Yıldız Kümesi - 20 Ocak 2015 Lovejoy Kuyruklu Yıldızı - 19 Ocak 2015 Lovejoy Kuyruklu Yıldızı - 16 Ocak 2015 Lovejoy Kuyruklu Yıldızı - 14 Ocak 2015 Lovejoy Kuyruklu Yıldızı - 12 Ocak 2015 Lovejoy Kuyruklu Yıldızı - 11 Ocak 2015 Lovejoy Kuyruk

Bild am Sonntag: “Almanya Suudi Arabistan’a silah satışını durdurdu”

Bild am Sonntag gazetesi, Başbakan Angela Merkel başkanlığındaki güvenlik kurulunun, geçtiğimiz Çarşamba günü, bölgenin mevcut istikrarsız durumu gerekçesiyle, Suudi Arabistan’a Almanya’dan her türlü silah ihracatını durdurma kararı aldığını yazdı.

Zencani'nin Havayolu Şirketi ve Oteline El Konuldu


İran, iş adamı Babek Zencani'ye ait Keşm Havayolları'nın (Qeshm Air) Petrol Bakanlığı’na devredildiğini açıkladı.

Fransızlara Göre Ülkelerinde Ayrımcılık Yapılıyor


Fransa Başbakanı Valls’in başlattığı “apartheid” tartışması, Fransızların çoğunun ülkede ayrımcılık yapıldığı düşüncesinde olduğunu gösterdi.


Loading...