All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


Son Olarak Google Kamera ve Bir Çok Google Uygulaması Android 5.0 Lollipop’a Uyarlandı


Android 5.0 Lollipop‘un yayınlanmasından sonra bir çok uygulama yeni Materyal Tasarım‘a uygumlu hale getirilerek güncelleniyor.

Fotografça Çalışmalar – 3


The post Fotografça Çalışmalar – 3 appeared first on Dünyalılar.

İtalyan Sevgilisiyle Evlenebilmek İçin Sünnet Derisi Ekleterek Hıristiyan Olan Mert Balan'a (32) Kayınpederinden Tam Not: ‘‘Bak ne güzel oldu işte, zengin gösterdi’’


Geçen sene gittiği İtalya’daki yurtdışı fuarında Alessandra Rossi (30) ile tanışan ve kısa süre içerisinde sevgili olan Türk mühendis Mert Balan (32) dünya evine girmeye artık tam anlamıyla hazır olduğunu açıkladı.

Bir Marka Olsaydın Sloganın Ne Olurdu?


Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Brand Week İstanbul, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen yaratıcılık, pazarlama ve iletişim liderlerinin buluşma noktasıdır.

Volvo S60 T5 R-Design


Volvo'nun yeni müşteri sadakat programı Volvo Benimle'nin 20-22 Ekim tarihleri arasında Bodrum'da yapılan tanıtımı testlere de sahne oldu.

Vorsteiner M4 GTRS4


Bu yıl da SEMA'yı renklendiren çılgın tasarımların arasından sıyrılan firmalardan birisi de sade gövde kitleriyle dikkat çeken A.B.D.

Ultra ince tasarlanmış Samsung Galaxy A3 ve Galaxy A5 resmen duyuruldu


Samsung akıllı telefonları eskisi kadar tüketicilerin ilgisini çekmiyor. Giderek büyüyen bu sorunun baş ağrılarını çekmeye başlayan Güney Koreli üretici, yeni şeyler üretmek zorunda.

Erdoğan Fransa'da Konuştu: 'Varsa Yoksa Kobani'


Fransa ziyaretinde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, ortak basın toplantısı düzenledi.

Macaristan'da Tepkiler Üzerine İnternet Vergisi İptal Edildi


Macaristan'da internet kullanımına vergi konması planları yoğun protestolar üzerine rafa kaldırıldı. Başbakan Viktor Orban "Vergi bu haliyle uygulamaya konulamaz" dedi.

Honda Type-R için İki Hikaye Aynı Anda Tek Filmde


Honda, dijital kampanyalarında farklı üretim tekniklerini kullanarak yaratıcı sunumlar yapmaya devam ediyor.

The White Queen — Tanıtım


Philippa Gregory‘yi bilir misiniz, daha doğrusu okur musunuz bilmiyorum. İngiliz tarihindeki önemli kişileri içine aldığı kurgusal tarihi romanlarıyla ünlü, başarılı bir yazar.

İş görüşmelerinde asla kullanmaması gereken cümleler

İş başvurusu sürecinde aynı pozisyona başvuran diğer adaylar arasından sıyrılarak dikkat çekmek hiç de kolay değil.

Android’in Mimarı Andy Rubin, Google’dan Ayrılıyor!


Uzun yıllardır Google’da çalışan ve Android‘in kurucularından olan Andy Rubin, Google’dan ayrılıyor. Google’ın 2005 yılında kendisinden satın aldığı firması Android için, Google’da Android’in gelişmesinde en etkili rolü oynayan ve büyük ilerleme sağlayan Rubin, 2013 yılı itibariyle yerini Sundar Pichai‘ye devretmişti.

Cadılar Bayramı’ndan Tasarım Bienaline, Durulmayan İstanbul’un 12 Seçenekli Etkinlik Rehberi


Şehrimizde caz festivali hala devam ederken, ajandalar da durulmuyor. Cihan’ın farklı yerlerinden gelecek müzisyenlere ve bol çeşnili filmlere bir de Cadılar Bayramı ile Bienal ekleniyor.

Saklayacaksam e-fiş gönder


Yaptığım herhangi bir alışverişin fişini (bir sebeple) saklamak zorunda kalabiliyoruz. Bu; – Ürün değiştirme için gerekebiliyor.

AK Saray için İstiklal Marşı’na yeni beste

Yaklaşık 300 milyon dolar (yaklaşık 660 milyon TL) harcama yapıldığı gerekçesiyle eleştirilerin odağına oturan Atatürk Orman Çiftliği’nin Beştepe mevkiindeki yeni Cumhurbaşkanlığı konutu, tanıtım filmi ile de tartışmalara yol açtı.

İsrail, Harem-Üş-Şerif'i Açtı


Kudüs'teki kutsal mekanlardan Harem-üş-Şerif, yeniden açıldı. İsrail polisi, Cuma namazından sonra olay çıkabileceği kaygısıyla Haram-üş Şerif'e sadece 50 yaşın üzerindekilerin girmesine izin veriyor.

NETFLIX’in Fransa’da gerçek zamanlı açık hava GIF kampanyası

Açık hava reklamların dijitalle birlikteliğinin dikkat çeken örneklerden birine Fransa’da NETFLIX imza attı.

Grizu kurbanı 19 işçinin aileleri tazminat alıp davadan çekildi

Bursa Mustafakemalpaşa’da, beş yıl önce 19 işçinin öldüğü grizu patlamasına ilişkin, sanıklarla tazminat konusunda anlaşan ailelerin yargılamadan çekildiği ortaya çıktı.

23 Maddede Sherlock Holmes Efsanesi


Dudağının ucunda piposu, pötikare desenli şapkası ve elinden düşmeyen büyüteci ile yaratıcısının bile önüne geçti… Sir Arthur Conan Doyle, Sherlock Holmes’ü yazarken bu kadarını tahmin etmemişti.


Loading...