All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


Yunaistan’dan AB’ye uyarı: Türkiye’den gelen mülteciler artabilir


Yunanistan, mülteci kriziyle mücadelede AB’den daha fazla mali yardım istiyor. Yunanistan Dışişleri Bakanı, Türkiye’den gelecek mülteci sayısının yeniden artabileceği uyarısında bulundu.

2017 Hisar Kısa Film Seçkisi Filmleri Belli Oldu


2005’ten beri Türkiye’de çekilen yüzlerce kısa film arasından albüm niteliğinde bir seçki toplayan Hisar Kısa Film Seçkisi’nin 2017 filmleri belli oldu.

Hicvederken Güldüren Profesyonel Oyununa Bilet Aramaya Devam Etmek İçin 10 Sebep


Bu oyuna bilet aramak bazıları için artık bir ritüel haline gelmiştir. Oyunun koltukları metrobüsten hızlı dolar.

SGT. PEPPER ŞEREFİNE LIVERPOOL’DA THE BEATLES FESTİVALİ


20. yüzyılın en önemli müzik hareketlerinin çıkış noktası Liverpool, The Beatles’ın kült albümü Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band’ın 50.

Küçük Kızının Amatör Çizimlerini Anime Karakterlerine Çeviren Babadan 12 Müthiş Çizim


Baba olmanın kuşkusuz belirli sorumlulukları var. Özellikle bir babaysanız ve kız çocuğunuz varsa aranızdaki ilişki de bir hayli özel oluyor.

Size ilham kaynağı olabilecek yaratıcı kişilerin 6 alışkanlığı

Doğa dışı bir kaynaktan ilam perisinin gelmesini bekleyebilirsiniz! Ya da yaratıcılığınızı artıracak şekilde beslemeye başlayabilirsiniz.

British Airways, elektronik cihaz yasağını resmen başlattı!


İngiliz havayolu şirketi British Airways, kısa bir süre önce ABD’nin başlattığı arkasından İngiltere’nin de devam ettiği cep telefonu dışındaki tüm elektronik aletlerin kabinde taşınma yasağının ilk uygulamasını bugün İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan, Londra’ya giden uçağında başlattı.

AirTies Air 4443 modem kurulumu 3G ayarları


AirTies Air 4443 3G modemin arayüzü adresi, AirTies Air 4443 3G modem kurulumu resimli anlatım, AirTies Air 4443 3G modem giriş şifresi nedir haberimizde...

RUN THE JEWELS’IN ÜÇÜNCÜ ALBÜMÜNDEN İLK VİDEO


Rap’in Bernie Sanders’çı ikilisi Run the Jewels, Ocak Ayının En İyi 10 Albümü listemizin tepesinde yer alan ve yıl sonu listemize de yükseklerden girmesi muhtemel üçüncü albümünden ilk videoyu yayınladı.

Spor Yapan Güçlü Kızlar


Nescau için hazırlanan film; spor yapmanın kız çocuklarının bugününe ve geleceğine olumlu etkisini anlatıyor.​​ Yazının tümünü okumak için tıklayın.

​Yürüyen Bahçe


Robotik bahçe “Hortum machina, B”, şehirde kendi kendine ilerleyerek güneş ışığının peşinden gidiyor.

Balıklıgöl’ün Oluşumuna Dair Asırlardır Dilden Dile Aktarılan Efsane


Her bir yanı tarih kokan Şanlıurfa aynı zamanda efsanelere de ev sahipliği yapıyor. Özellikle asırlardır süregelen Balıklıgöl bakın nasıl bir gizeme sahip.

Londra saldırısında 7 gözaltı

İngiliz polisi, dün Londra’da düzenlenen terör saldırısıyla bağlantılı olarak 6 adrese baskın yapıldığını ve 7 şüphelinin gözaltına alındığını açıkladı.

Gmail hesapları nasıl yedeklenir


Google ve ürünlerine ait Gmail hesaplarımı nasıl yedeklerim? Gmail hesabımın yedeğini nasıl alırım? Posta kutusu doldu e-postaların yedeği nasıl alınır?

DEATH NOTE’UN BEYAZ PERDE UYARLAMASINDAN İLK FRAGMAN!


Netflix, anime klasiği Death Note’un kanlı canlı beyaz perde uyarlamasının ilk fragmanını paylaştı! Adam Wingard yönetmenliğinde beyaz perdeye uyarlanacak anime, Ağustos’ta Netflix’te olacak.  Tsugumi Ohba’nın kaleminden çıkıp Takeshi Obata tarafından resmedilen manganın Yagami Light’ı, beyaz perdenin Light Turner’ına Natt Wolff, babası James Turner’a da Shea Whigham hayat verecek.

Genç Yaşta İspanyol Gribinden Ölen Ressam Egon Schiele’in Enteresan Hayat Hikayesi


Hayatını erken yaşta resim yapmaya adayan Egon Schiele’in hayat hikayesinin gidişatı biraz sıra dışı.

Messi’ye “gecikmeli” ceza

İspanya Futbol Federasyonu Disiplin Komitesi, İspanya Birinci Futbol Ligi’nin (La Liga) 28. haftası için açıkladığı cezalı oyuncular listesinde, Barcelona’nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi’ye yer vermeyi unuttu.

LOCAL NATIVES’TEN BİR YENİ ŞARKI BİR DE FLEETWOOD MAC COVER’I


24 Kasım’da Salon’daki muazzam konserin ardından adeta tadı damağımızda kalan Local Natives, bir yeni şarkı bir de Fleetwood Mac cover’ı yayınladı.

GDO’lu hayvan yemi ekmeğe nasıl girdi?- Ali Ekber Yıldırım


Bu yazı tarimdunyasi.net/ den alınmıştır Türkiye’de Genetiği Değiştirilmiş Organizmaların(GDO) üretimi ve gıdada kullanımı yasak.

Türk askerlerinin kurtardığı kediye binlerce talip

Suriye’nin Bab bölgesinde bir Türk askeri tarafından enkazdan çıkarılan ve Türkiye’ye getirilen “Barış” ismi verilen kediyi, yurt içi ve yurt dışından binlerce kişi sahiplenmek istiyor.


Loading...