All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


IŞİD Zorava'ya bayrak dikti


IŞİD ile YPG arasındaki çatışmalar, Suruç ilçesine yakın sınır hattında şiddetini artırarak sürüyor. IŞİD, Şiftek köyü yakınlarındaki Zorava tepesine bayrağını dikti.

Öcalan: Mutabakata varıldı, yol haritası ve eylem planı ortaya çıktı


İmralı'da HDP heyeti ile görüşen Abdullah Öcalan'ın, "Sadece bölge açısından değil, insanlığın geleceği açısından da bıçak sırtı günlerden geçmekteyiz" dediği ve Kobani kuşatması için "Sadece Kürt halkının demokratik kazanımlarını hedeflemekle kalmayıp Türkiye'yi de yeni bir darbe sürecine sokacaktı

11 jüri üyesinden Portakal sansürüne sert tepki


Reyan Tuvi'nin Gezi belgeseli 'Yeryüzü Aşkın Yüzü Oluncaya Dek'in belgesel ön jürisi tarafından seçilmesine karşın 51.

Suriye'deki iç savaş

- Hakkari'nin Yüksekova ilçesine bağlı Kısıklı köyü sakinleri, ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyeliler için 100 küçükbaş hayvan bağışı yaptı

"Güvenli Gelecek İçin Eğitim" projesi

HAKKARİ (AA) - İl Emniyet Müdürlüğü, "Güvenli Gelecek İçin Eğitim" projesi kapsamında, maddi durumu iyi olmayan öğrencilere yönelik YGS ve LYS...

Tuncel Kurtiz'i gerçek sevenlerine bıraksınlar!


Ölümünün sene-i devriyesinde Tuncel Kurtiz'in mezarının başındayız, Kaz Dağları'nın eteklerinde... Yanamızda Kurtiz'in yol arkadaşları; eşi Menend, Kenan İmirzalıoğlu, Halit Ergenç, Güven Kıraç, Selma Ergeç, Cansu Dere, Sarp Akkaya...

Macarlar İsyanda: Muhteşem Yüzyıl'ı Geri İstiyoruz


Yıllardır Muhteşem Yüzyıl dizisini yayımlayan Macar RTL Klub kanalı, diziye altı haftalık bir ara verileceğini açıklayınca Macar seyirciler isyan etti.

Titan’da Zehirli Bulut Ortaya Çıktı


Cassini uzay aracı, atmosferi giderek soğuyan Titan’ın güney kutbu üzerinde devasa zehirli bulutun gezindiğini gözledi.

Petrol fiyatları iki yılın en düşük düzeyinde


Ortadoğu'da yükselen jeopolitik risklere karşın, küresel ekonomideki zayıf görünüm ve arz fazlasına bağlı olarak petrol fiyatları son iki yılın en düşük düzeylerine indi.

"Welbeck'in hırsı Prandelli'yi vurdu"


Şampiyonlar Ligi D Grubu'nda Galatasaray'ın deplasmanda Arsenal'a 4-1 yenilmesi, İtalyan ve İngiliz basınında geniş yer buldu.

Saat başı 5 kişiye ebola bulaşıyor


Sierra Leone'de her saat başı 5 kişiye bulaşan ebola nedeniyle çok sayıda çocuğun evlerinde ve sokaklarda öldüğü belirtildi.

Obama, silahlı bir adamla aynı asansöre binmiş


ABD Başkanı Barack Obama ve ailesinin ev sahipliği yaptığı Beyaz Saray'ın güvenliği ile ilgili skandal tartışmaları sürerken, hakkında 3 mahkumiyet kararı bulunan silahlı bir kişinin Barack Obama ile aynı asansöre bindiği ortaya çıktı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan tezkere açıklaması


CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu TBMM'deki tezkere görüşmeleri öncesi açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, "Hükümet, ülkemizi büyük tehlikelere sokacak maceralar peşindedir" dedi.

Ayrılıkçılar, Donetsk havaalanına saldırı başlattı


Rusya yanlısı ayrılıkçılar, Donetsk havaalanına geniş kapsamlı saldırı başlattı.

Kurban Bayramı'nda hava nasıl olacak?


Yarından itibaren Kurban Bayramı tatili başlayacak. Tatil planları yapanları ya da memleketine gidip ailesiyle vakit geçirecek olanları Kurban Bayramı'nda nasıl bir hava bekliyor olacak?

Kurban Bayramı'na doğru

- Malatya'da bir dizi tedbir alındı

Kurban Bayramı'na doğru

- Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkoç, mesaj yayımladı

Ayrılıkçılar, Donetsk'e saldırı başlattı


Rusya yanlısı ayrılıkçılar, Donetsk havaalanına geniş kapsamlı saldırı başlattı.

Hennessey HPE700 Mustang


Yeni nesil Mustang temelli modifikasyon çalışmaları ortaya çıkmaya başladı. Hennessey Performance tarafından tanıtılan ilk araç Mustang GT temelleri üzerine geliştirilmiş.

Bant Mahallesi’nde bu hafta

Ekim ayının ilk Bant Mahallesi programını Cem Kayıran hazırladı. Deru, The Notwist, Adult Jazz ve Sam Prekop gibi isimleri dinleyebileceğiniz program saat 15.00’te Radyo Babylon‘da!


Loading...