All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


20 Ocak 2017 günlük burç yorumları


Koç Burcu Duygularınız bütün karar verme mekanizmanızı etkilemeye başlamış olabilir. Duygularınıza güvenin ancak kararlarınızı çok etkilemesine de müsaade etmeyin.

Opel Crossland X


Giderek büyüyen crossover ve SUV pazarları üreticilerin iştahını kabartmaya devam ediyor. Birçok firma yeni araçlarla pazara açılırken bazıları da MPV modellerini SUV seçeneklere çevirerek pastadan pay almaya çalışıyor.

ARCADE FIRE DA GERİ DÖNDÜ!


Birkaç saat evvel Gorillaz’ın geri dönüşünü hunharca kutlamıştık. Sıra Aracde Fire’da! Yeni albümünü bu yıl yayınlayacağı bilinen Kanada’nın bir tanesi, 4 yıl aranın ilk kez yeni bir şarkı yayınladı.

Tıpkı Bir Güvercin Gibi, Hrant Dink Anısına…


“Tıpkı bir güvercin gibiyim… Onun kadar sağıma soluma, önüme arkama göz takmış durumdayım. Başım onunki kadar hareketli… Ve anında dönecek denli de süratli.

American Honey ve Yersiz Yurtsuz: Hareket Hâlinde


Agnès Varda’nın Yersiz Yurtsuz’unun başkarakteri Mona ile American Honey’nin Star’ı arasındaki ortaklık veya farklara bakmak, feminist sinemaya dair ufuk açıcı yerlere götürüyor izleyiciyi.

GORILLAZ GERÇEKTEN GERİ DÖNDÜ!

On kere bin kere yüz kere “geldi” diye haber yaptığımız ama yarım kalan haber sonunda geldi, evet yeni Gorillaz şarkısı Hallelujah Money hepimize hayırlı uğurlu olsun.

MINI Countryman John Cooper Works


Mini'nin en yüksek performanslı modellerini hazırlayan John Cooper Works, markanın en büyük aracı için hazırladığı paketi tanıttı.

Şarkı Sözlerini “Muhtar” ile Değiştiren 19 Mizahşör Tweet


Sosyal medya her yeni güne gündem ile başlayıp gündem ile son veriyor malumunuz. Bugünün gündeminde de “muhtar” kelimesi varken biraz eğlenelim dedik ve “#şarkısözlerinimuhtariledeğiştir” olarak bir hashtag başlattık.

HAFTA SONU CANAVARI 19 – 22 OCAK


Perşembe’den Pazar’a etkinlik listemiz Hafta Sonu Canavarı’nda bu hafta da çok kaliteli alternatifler birbiriyle yarışıyor.

LOGAN’DAN SON BİR FRAGMAN DAHA


20th Century Fox, merakla beklenen ve bu sefer bir çılgınlık yapıp epey güzel olacak gibi görünen üçüncü solo Wolverine filmi Logan’ın yeni ve son fragmanını yayınladı.

11 İmgeleri Dinleyen Şiiriyle Türkiye’nin Umberto Eco’su: Enis Batur


Enis Batur; şair, deneme yazarı, yayıncı, akademisyen… Ve daha birçok şey. Ülkemizin gerçek anlamda entelektüel isimlerinden biri olan bu özel insanı ne kadar tanıyoruz; yaptığı işlerden ne kadar haberdarız; bilinmez.

Mutlu çiftlerin her gün yaptıkları 10 şey


Bir ilişkiye başlarken herkes mutludur, geleceğe umutla bakar. Ancak maalesef bazı ilişkiler kendi masallarını yaratırken, bazıları bir süre sonra birer mutsuzluk kaynağına dönüşür.

Nobel Ödüllü Yazarımız Orhan Pamuk’un Çeşitli Eserlerinden 17 Muhteşem Alıntı


“Benim için mutlu bir gün, bir sayfa iyi yazı yazdığım sıradan bir gündür. Yazının dışındaki hayat eksik, kusurlu, anlamsızmış gibi gelir bana.” Böyle özetler yazma tutkusunu Nobel ödüllü yazarımız Orhan Pamuk.

Buzdolabınızda bulunan malzemelerle yapabileceğiniz doğal maskeler


Ünlü doktorlar, midenize ne sokuyorsanız cildinize de onu sürün derler. Bu aralar doğal maskeler eskisi gibi sadece ambalajına onlarca para verdiğimiz maskelerle karşılaştırılmıyor bile.

BEAVIS AND BUTT-HEAD’İN YARATICISINDAN YENİ ANİMASYON


90’ların efsane dizilerinden Beavis and Butt-Head’in yaratıcısı Mike Judge, yeni projesi için kolları sıvadı.

NASA: 2016 en sıcak yıl rekorunu kırdı


2016 yılının, bir önceki yılda kaydedilen sıcaklık verilerinin de üstüne çıkarak dünyanın en sıcak yılı rekorunu kırdığı belirtildi.

“Bahçeli bir söz vermiş ve bu sözünün arkasında duruyor”

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Bahçeli ile dün yaptıkları görüşmeye ilişkin, “Sayın Bahçeli bir söz vermiş ve bu sözünün arkasında duruyor.” dedi.

Pembe Hayat KuirFest’in Ankara’daki son günü: 19 Ocak


 Pembe Hayat KuirFest 12 Ocak’ta başladığı Ankara yolculuğunu bugün tamamlıyor. Festival, geçtiğimiz hafta boyunca dünyanın dört bir yanından uzun metraj, belgesel, animasyon ve kısa yapımlar, sinema tarihinden kült filmler, LGBT temalı internet dizileri ve özel seçkilerle dopdolu bir gösterim programı sundu.

Kış Mevsimini Neden En Az Bir Kere Kyoto’da Geçirmeliyiz Sorusuna Cevap Veren 25 Kare


Japonya’nın bin yıllık başkenti, adı başkentlerin başkenti anlamına gelen 1.5 milyon nüfuslu bir şehir Kyoto.

Ebeveynlerin Yıllar Yılı Çocuklarını Kerizlediği Birbirinden Yaratıcı 23 Nefis Yalan


Birazdan yazacaklarımıza yalan demek çok doğru bir ifade değil aslında, bir kısmı sizin iyiliğiniz, bir kısmı ebeveynlerinizin iyiliği için ortaya atılmış söylemler.


Loading...