All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


Finlandiya, Rusya ile savaş ihtimaline hazırlık yapıyor

  Rusya ile yükselen gerginlik nedeniyle Finlandiya nadir bir adımla her yedek askere mektup gönderdi.

Reggae’ci Khaalesi’den Şantör Tyrion’a Game of Thrones Oyuncularından Sosyal Sorumluluk Müzikali


Cücelerin cücesi Tyrion Lannister, ejderhaların biricik anası Khaalesi, sapık manyak Ramsay Bolton, hiçbir şey bilmeyen Jon Snow, ensestçi Jamie Lannister ve daha nicesi… Korkmayın düğün falan bu sefer yok, hiçbiri ölmüyor.

“Saldırıyı düzenleyenler IŞİD bağlantılı”

Demirtaş, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Diyanet İşleri Başkanı Prof. Mehmet Görmez’e zırhlı mercedes tahsis etmesi hakkında “Kendisi, Allah’ın emirlerine bağlıdır.

Cappadox’da yürüyüş ve egzersizler esnasında Columbia ile outdoor deneyimi


16-18 Mayıs tarihleri arasında Kapadokya’yı bu yıl ilki düzenlenen Cappadox Festivali‘yle Kapadokya’ya doğru keşfe çıktık.

Food Fashionista öneriyor: Şef Kemal Demirasal’ın Alancha’sı İstanbul’da!


Şef Kemal Demirasal. İlk restoranı Alaçatı’daki Barbun ile alaylı olmasına rağmen, bu işin nasıl farklı yapılıp geliştirebileceğini, zihinlerin ve damakların sınırlarının nasıl zorlanacağını göstermeye devam ediyor.

İşleriyle hayran bırakan sulu boya sanatçısının 5 paylaşımı

Tayland’lı 24 yaşındaki Tamra Chatikanon’ın 4 yıl öncesinde başladığı sulu boya resimleri, bakanları hayran bırakıyor.

Alışveriş omnichannel uygulamalarıyla değişecek


Koç Üniversitesi’nin ev sahipliği yaptığı KÜMPEM Forum Perakende Konferansı’nda perakende sektörünün önde gelen isimleri ile Yomi Kastro bir araya geldi.

Gitmekle Aşındırmanın Mümkün Olmadığı 17 Harikulade Norveç Yolu


Bir fırsatını bulup da Norveç'e giderseniz mutlaka geçmeniz gereken harikulade yollar.

1,1 milyon sürücü sertifikası için son 7 gün

  İstanbul Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu (İSKEF) Başkanı Murat Tekin, Anadolu Ajansı muhabirine yaptığı açıklamada, Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nün, 29 Mayıs 2013’te çıkardığı yönetmelikle ehliyet almaya hak kazananların sertifikalarını ehliyete dönüştürmeleri için 2 yıl süre tanındığını anımsattı.

PKK, uzman onbaşı ile arkadaşını serbest bıraktı

Mardin İl Jandarma Komutanlığı’nda görevli olan uzman onbaşı Cüneyt T. izinli olarak geldiği memleketi Erzurum’dan, arkadaşı Serkan T.

E-posta’da kullandığınız dil ne kadar önemlidir?


Ortalama kabiliyetlere sahip bir insan, sadece 100 milisaniye içinde bireyin çekiciliği, sevimliliği, güvenilirliği, yetkinliği ve saldırganlığı üzerine varsayımlar oluşturur.

Türk Traktör’deki metal işçileri de eylemde

Metal işçilerinin Renault’ta başlattığı, TOFAŞ, Coşkunöz, Mako, Ototrim, Valeo ve Ford Otosan’da yaygınlaştırdığı direniş Ankara’ya da sıçradı.

Edirne’de sulama barajı inşaatında 3 işçi göçük altında

Edirne’nin İpsala ilçesine bağlı Yapıldak köyü yakınlarında yapımı süren Hamzadere sulama barajı inşaatında 6 işçi göçük altında kaldı.

Samsung Galaxy J7 ve Galaxy J5 İle Tanışın!


Akıllı telefon pazarının lideri konumunda olan Koreli teknoloji devi Samsung, yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modeliyle oldukça memnun.

ABD polisine ek eğitim: Silahınızı tuvalette unutmayın

Kongre polisi bu yıl üç kez silahlarını tuvalette unuttu. Silahını tuvalette unutan bir polise disiplin cezası verilirken, unutulan silahlardan birini bir çocuk buldu. Kongreyi korumakla sorumlu polis biriminin Müdürü Kim C.

Kanolu Aktivistler Shell’e Karşı


Shell; Belediye Başkanı, şehir meclisi ve Seattle halkının itirazlarına aldırmayarak, Seattle limanına devasa bir sondaj kulesi kurmuş ve Seattle halkının tepesini attırmayı başarmış.

Ünlülerin Uyuşturucu Davası'nda Adları ''Ve diğer 45 kişi'' Olarak Geçen Grup İsyan Etti: ''Bizim de tutan projelerimiz var!''


Ünlülerin Uyuşturucu Davası'nda Adları ''Ve diğer 45 kişi'' Olarak Geçen Grup İsyan Etti: ''Bizim de tutan projelerimiz var!

Test Sürüşü Çekilişiyle Hyundai i20 Kazanmak İsteyen Mustafa Bilgin, Farklı Kılıklarla Girdiği 24.Bayide Yakalandı...


Hyundai’nin test sürüşüne katılanlar arasından yapılacak çekilişle araba verdiği haberinin  duyulmasıyla beraber yurt çapında başlayan heyecan fırtınası devam ediyor.

Pazarlıklar Sonuç Verdi: Yaz Diyeti İçin Son Başlama Tarihi 1 Haziran'a Kadar Uzatıldı...


Pazarlıklar Sonuç Verdi: Yaz Diyeti İçin Son Başlama Tarihi 1 Haziran'a Kadar Uzatıldı... Türk Diyetisyenler Birliği’nin geçtiğimiz hafta yaptığı "Yaz diyetine başlama süresi bitmiştir.

IŞİD Suriye-Irak Arasındaki Son Sınır Kapısını da Ele Geçirdi


Suriye'deki antik kent Palmyra'yı ele geçiren Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) militanlarının ilerleyişine devam ederek Irak ile Suriye arasındaki son sınır kapısını da kontrol altına aldı.


Loading...