All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


Internet Proxy hatası nasıl çözülür


Internette gezinirken bazen tarayıcılarda bu web sayfası kullanılamıyor hatası almaktayız. Peki gerçekten internette bağlantısı yok mu yoksa proxy ayarlarında mı bir sorun vardır?

Anonymous: “Yakında NASA, Uzaylılar Bulunduğunu Açıklayacak!”

Uluslararası hacker grubu Anonymous, NASA ile ilgili çok tartışılacak bir iddia ortaya attı. Paylaştıkları bir video ile ortaya attıkları iddiaya göre, NASA’nın uzaylılar ile iletişim kurmanın eşiğinde olduğu öne sürüldü.

Çin’in Yeni Yüksek Hızlı Treni İlk Seferini Yaptı

Çin’in yeni yüksek hızlı treni hafta başında ilk seferini yaptı. Pekin ve Şangay arasında “Fuxing” (Rönesans) sınıfı yüksek hızlı treninin Pazartesi günü iki yönlü olarak hizmete girmesi, Çin’in hızla gelişmekte olan yüksek hızlı tren teknolojisine bir kez daha dikkatleri yöneltti.

Facebook, yeni video sekmesini test etmeye başladı


Facebook’un videoları ne kadar sevdiğini biliyoruz. Platformu daha da video merkezli bir hale getirmek için Facebook elinden geleni yapmaya devam ediyor.

Ali Ağaoğlu Ölümden Döndü! Kaburgaları Kırıldı

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, Bodrum tatili sırasında ölümden döndü. Jet ski kazasın geçiren Ağaoğlu’nun kaburgaları kırıldı.

Arda Turan Mykonos Tatilinde

Barcelona’da top koşturan Arda Turan, kısa süre önce barıştığı sevgilisi Aslıhan Doğan ile Mykonos tatilinde görüntülendi.

MHP Liderinden OHAL Açıklaması

MHP lideri Devlet Bahçeli, partililerle buluşmasında yaptığı açıklamada OHAL uygulamasının devam etmesi gerektiğini söyledi.

Donald Trump’ın Vize Yasağı İçin Karar Çıktı

ABD’de Yüksek Mahkeme, Başkan Donald Trump’ın yargıya takılan ve temyiz mahkemesinde de reddedilen vize yasağıyla ilgili kararını verdi.

Asıl evin olan “beden”ini yeterince dinliyor musun?


En son gittiğim inzivada, bir yoga dersinde bir anda karnım ağrımaya başladı. Benim de karın ağrılarım dillere destandır; hafif tehlikeli de denebilir istemeden genelde çevreye verdiğim rahatsızlıktan ötürü… “Allah yandık!

Aşk hiç biter mi?


Bundan yıllar önce saatlerce oturup bu soruyu düşünmem gerekmişti… “Nereden çıktı Pınar yine bu konu” diyebilirsiniz, ben de bilemiyorum, kelimelere dökülmesi gerekenler olduğuna inanıyorum sadece… Peki birlikte yüksek sesle şimdi sizler bu yazıyı okurken ben daha bu yazının geri kalan kısmını bile yazamamışken, yüksek sesle tekrar edelim; aşk hiç biter mi?

Seat Arona


B segmenti SUV modellerinin ardı arkası kesilmiyor. Sadece bu ay içerisinde tanıtılan seçeneklerin sayısı Seat Arona ile üçe çıktı.

Jaguar


Jaguar'ın atılımları devam ediyor. Bu defa zenginleşen araç çeşidi değil motor seçenekleri oldu. İngiliz üreticinin 2 litre hacimli benzinli motorunun en güçlü seçeneği tanıtıldı.

Bergama Ovacık’ta altıncılar yeniden ÇED peşinde


Altıncılar bayram tatilinin araya girmesini fırsat bilerek yeniden saldırıya geçtiler. Çanakkale – Ayvacık Kısacık altın madeni projesi için Bayramın hemen ertesinde 28 Haziran’da İDK toplantısının şokunu yaşayan doğa savunucuları bu kez de Bergama -Ovacık Altın Madeni işletmesi için jet hızıyla yeni bir ÇED raporu hazırlandığını öğrendiler.

Ünlü Hacker Grubu 'Anonymous' NASA'nın Uzaylı Varlığına Dair Açıklama Yapacağını İddia Etti


Guy Fawkes maskeleri ile bilinen tüm dünyaya ün salmış 'hack'tivist grup Anonymous, bu kez NASA'dan gelmesini bekledikleri bir açıklama ile karşımıza çıktı.

Karar 'Trump Yönetimi İçin Zafer' Olarak Yorumlandı: Yüksek Mahkeme'den Seyahat Yasağına Kısmen Onay


ABD'de Yüksek Mahkemesi, federal mahkemelerin daha önce iki kez ‘yürütmeyi durdurma’ kararı verdiği seyahat yasağını gözden geçirme kararı aldı.

BMW X3


BMW'nin SUV modelleri yenilenmeye devam ediyor. Markanın başarılı satış rakamlarına ulaşmış araçlarından olan X3, 3.

10 Yaşanmışlık 10 Film

Sizleri bilmem ama bendeniz büyük bir biyografi ve tarihî film tutkunuyumdur. Öyküsünü gerçek olaylardan yola çıkarak kurgulayan, eloğlunun deyimiyle “based on a true story” çizgisindeki filmler her daim ilgimi çekmiştir.

Zihinsel yönden güçlü insanların 11 alışkanlığı

Zihinsel güç, şanslı kişilere verilmiş doğuştan gelen bir kalite değil, seçim ve disiplindir. Zorluk ne olursa olsun, güçlü olmalısınız.

Müzakere Sanatında Başarılı Olmak İçin İzlenmesi Gereken 10 Akılcı Yol


Hak ettiğiniz kadarını talep ettiğiniz sürece insanlardan daha fazlasını istemek gayet anlaşılır bir durum.

İlk 5 Ayda Konut Satışları Yüzde 6 Arttı

Yılın ilk 5 ayında toplam 556 bin 784 konut satıldı. 5 aylık konut satışı, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 6,13 arttı.


Loading...