All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


NASA’nın yeni süpersonik uzay aracıyla tanışın


Fincan altlığını andıran yapısıyla garip görünse de, bu yeni çalışma sayesinde gelecekteki Mars ve diğer görevler için birçok konuda ilerleme bekleniyor.

Twitter, Mobil Reklam Platformu MoPub’ı Tüm Yayıncılara Açıyor


Twitter geçtiğimiz Eylül ayında satın alarak bünyesine kattığı mobil reklam ağı MoPub’ı sonunda reklamverenlere açmaya hazır.

CHP’den Ermenilere taziye mesajına ilk yorum


Ölen Ermenilerin toplam sayısı konusundaki yaygın kabul 1 – 1,5 milyon kişi Başbakan Erdoğan’ın 1915 Ermeni olaylarına ilişkin yayınladığı açıklamadaki taziye mesajına CHP’den ilk yorum geldi.

Facebook ve Twitter’ın ardından Google da uygulama indirtmeye yönelik reklamlarını devreye alıyor


Google da Facebook ve Twitter gibi mobil uygulamaların indirilmesine yönelik reklam modeli üzerinde çalışmaya başladığını duyurdu.

Range Rover Hybrid LWB


Range Rover'ın hibrit model ailesi genişliyor. Uzun aks mesafeli araçlar diyarı Çin'de tanıtılan yeni versiyonla marka bu ülkenin ilk Diesel hibrit aracını da tanıtmış oluyor.

Meclis’te tarihi konuşmalar


THaber Konuşmalardan satırbaşları TBMM Genel Kurulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Meclis’in açılışının 94 yılı dolayısıyla özel gündemle toplandı.

Başbakan’dan Ermeni olaylarıyla ilgili açıklama


Haber Yazılı açıklama Ermeni olayları sırasında, ölen Ermenilerin toplam sayısının 1 ile 1,5 milyon kişi arasında değiştiği kabul ediliyor.

Helikopter-kamyon karışımı dönüşebilen hibrid araç


Geçen günlerde Advanced Tactics şirketi Black Knight Transformer adında helikopter-kamyon hibriti bir araç üzerinde çalıştıklarını ve askeri görevler için tasarlanmış bu aracın ilk kamyon sürüşünü aralık ayında, ilk uçuşunu ise geçtiğimiz günlerde tamamlandığını açıkladı.

İnternette Reklam Rehberi 3-Terminoloji [İkinci Bölüm]


İnternet Reklamları’nı Anlatmaya Devam… Bu bölümde İnternette Reklam Rehberi kitabının Terminoloji bölümünün ikinci parçasını bulacaksınız.

Başbakan 23 Nisan’ı kutladı


Öğrenci İnan, Başbakan Erdoğan’a koltuğuna oturduğu için teşekkür etti. Bu yıl 23 Nisan törenleri kapsamında Başbakanlık koltuğuna Ankara Muazzez Karaçay İlkokulu öğrencisi Göker İnan oturdu.

Cristiano Ronaldo rekor için sahaya!

Pazar gününden itibaren takımla birlikte çalışmaya başlayan Ronaldo’nun bu gece sahada olması bekleniyor.

Porsche Macan


Porsche'nin merakla beklenen dört silindirli motoru sonunda gün yüzüne çıktı. Boxster ve Cayman gibi daha küçük araçların da kaputları altında göreceğimiz ünite ilk olarak Macan'a güç verecek.

Üç büyükler onun peşinde: Sebastian Larsson

Genç yaşında Arsenal tarafından keşfedilen, fakat Premier Lig’de Birmingham City formasıyla damgasını vuran Larsson, 2011′den bu yana Sunderland’in en güçlü silahları arasında.

Moyes için alternatif kariyer seçeneği


Nigel Farage: Avrupa Birliği‘ne karşı oldukları bilinen UKİP (Birleşik Krallık Bağımsızlık Partisi) başkanı.

Tarhan Erdem: “Türkiye felakete sürükleniyor”

CNN Türk’te Cüneyt Özdemir’in sunduğu 5N1K programına konuk olan Radikal gazetesi yazarı ve aynı zamanda KONDA Araştırma Şirketi’nin sahibi olan Tarhan Erdem, Türkiye’nin felakete gittiğini savundu.

Kristalleri 3 boyutlu yazdırmak


ABD'deki bilim adamları bir 3 boyutlu yazıcı, orijinal CIF dosyası ve standart işletim sistemlerinde çalıştırılabilecek bedelsiz bir yazılım kullanarak kristallerin üç boyutlu modellerini yazdırmak için bir yöntem geliştirdi.

Yandex’ten Erişilemeyen Videolar İçin Türkiye’ye Özel Arama Servisi


Türkiye pazarına girdiğinden beri katma değer servisleriyle ve Türk kullanıcılara özel sunduğu yerel servislerle iddiasını gösteren Yandex, yine Türkiye’ye özel bir servis olan yeni video arama özelliğini tanıttı.

23 Nisan töreninde 3 çocuk gözaltına alındı


Polis olayı görüntüleyen kameramanlara saldırdı. İstanbul’da Vali Hüseyin Avni Mutlu’nun katıldığı 23 Nisan etkinliğinde “Berkin Elvan Ölümsüzdür” pankartı açan ve slogan atan 3 çocuk gözaltına alındı.

Dart dünyanın en küçük laptop şarj aleti mi?


Laptop şarj cihazlarının sözde taşınabilirliği ile hayatımızın büyük bir bölümünde yer almaktadır. Fakat ısınmaları, ağırlıkları ve boyutlarıyla çoğu zaman başımıza dert olurlar.

23 Nisan’ını Asla Kutlamak İstemediğimiz 16 Çocuk


Öncelikle tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz. Bugün 23 Nisan, neşeyle doluyor insan ama bazı çocuklar var ki bizleri dehşete düşürmüş, böyle çocuk olmaz olsun dedirtmişti.


Loading...