All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


Kardeş Yıldızların Yaşam ve Ölümleri


NGC 3293ESO’nun Şili’deki La Silla Gözlemevi’nden alınan bu dikkat çekici yeni görüntüde parlak gaz ve toz şeritlerinden oluşan zemine karşı bir araya toplanmış genç yıldızlar görülüyor.

“Paralel yapı” operasyonunda 12 kişi tutuklandı

Aralarında eski İstihbarat Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer’in de bulunduğu 17 kişinin savcılık sorguları bu sabah tamamlandı.

İsrail'e Uçuş Yasağı Kalktı


Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla bir süredir uygulanan İsrail'e uçuş yasağının kaldırıldığını duyurdu.

İsrail'den Gazzelilere ''Evlerinize Dönmeyin'' Mesajı


İsrail ordusu, ateşkesin ardından Filistinlilerin cep telefonlarına mesaj göndererek, "evlerinize dönmeyin" uyarısında bulundu.

Otomotiv Sektörünün Devleri Tatile Çıkıyor


Tofaş, 26 Temmuz- 24 Ağustos arasında, Oyak Renault, 28 Temmuz ile 15 Ağustos arasında üretime ara verecek.

YHT Sakarya’da durmadı; Vali Coş hayal kırıklığı yaşadı

Piri Reis Yüksek Hızlı Treni (YHT) ilk seferini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Ulaştırma ve Denizcilik Bakanı Lütfi Elvan ve Eski Bakan ve Başbakan Danışmanı Binali Yıldırım ile yaptı.

Facebook gelirlerinin kıtalara göre dağılımı [Webrazzi PRO]

Bir hafta daha sonlanırken yine bir ‘haftanın grafiği‘ yazımız ile karşınızdayız. Ve konuğumuz Facebook.

Gözaltındaki polise “Niye DHKP-C’yi dinledin” sorusu

Bugün gazetesinin haberine göre, DHKP-C masasına bakan Polis Müdürü Halil Karakuzu’ya terör örgütü üyesi bir şahsı niye dinlediği soruldu.

Avrupa Birliği, Google ve Apple gibi devlere karşı istediğini elde edebiliyor mu?

Avrupa Birliği, gerek kullanıcı haklarının korunması, gerekse de kullanıcıların gizliliğinin sağlanması konusunda ABD kökenli teknoloji devlerinin peşinde.

Hayalimizdeki Başgan: Endonezya Devlet Başkanı Joko Widodo


Rock’n roll’un dünyayı kurtaracağına hiç inanmamıştık zaten! Huzurlarınızda taze seçim, Endonezya Devlet Başkanı Joko Widodo!

Hayal Dünyasından Gerçeküstü Fotoğraflar


Fotoğrafçı Logan Zillmer yaşamdan gelen ancak hayal dünyasında bulunan bir çok gerçeküstü olayın fotoğrafını oluşturdu.

İhsanoğlu’nun seçim minibüsüne saldırı

Olay, akşam saatlerinde Trabzon Bulvarı’ndaki CHP İl Başkanlığı yakınlarında meydana geldi. İddiaya göre, Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun seçim çalışmaları için hazırlanan  minibüs, Kıbrıs Meydanı’nda trafik ışıklarında beklerken İHH İnsanı Yardım Vakfı tarafından İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarına tepki için yürüyüş yapan gruptaki bazı kişilerin saldırısına uğradı.

About a Boy — Tanıtım


About a Boy, NBC‘ nin geçtiğimiz dizi sezonunda bizlerle tanıştırdığı, aynı zamanda da 2. sezon onayını verdiği, son yıllarda örnekleri sıkça görülen kahkahasız bir komedi.

Yılmazer: “Ağır görev içerisinde yanlışlıklar olabilir”

Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerin bitmesinin ardından Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edilen 91 kişi arasında bulunan eski İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer, soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı Okan Özsoy’a 3 sayfalık ifade verdi.

Gazze'de Ölenlerin Sayısı 884'e Yükseldi


İsrail'in abluka altındaki Gazze'ye, 7 Temmuz'dan bu yana düzenlediği saldırılarda ölü sayısının 884'e yükseldiği, 5 bin 840 kişinin de yaralandığı bildirildi.

NGC 253 Galaksisi (Gökadası)


Heykeltraş Gökadası olarak da bilinen NGC 253 gökadası, 1783 yılında Caroline Herschel tarafından keşfedilmiştir.

Eğlenceli ve Esprili Çizimler


Romanyalı görsel artist Dan Perjovschi, içerisinde karkatür, çizim ve grafiti gibi karışık elementler bulunan eğlenceli ve bol esprili bir çalışma serisi hazırladı.

Gazze’de 12 saatlik ateşkes

Silahlı İslami örgüt Hamas, Filistinli direniş gruplarının, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Ban ki-Mun’un 12 saatlik “insani ateşkes” talebini kabul ettiğini açıkladı.

Hayal Dünyasından Gerçeküstü Fotoğraflar


Fotoğrafçı Logan Zillmer yaşamdan gelen ancak hayal dünyasında bulunan bir çok gerçeküstü olayın fotoğrafını oluşturdu.

Hakan Şükür’den Egemen Bağış’a sert tepki

“Paralel yapı kurmak” ile suçlanan ve gözaltına alınan şüpheli polislere destek olmak üzere İstanbul Adliyesi’ne gelen Bağımsız milletvekili Hakan Şükür’e bir vatandaş, “Erdoğan sayesinde adam oldun, Torinolu Şaban” diye tepki gösterdi.


Loading...