All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


STRANGER THINGS SOUNDTRACK’İ ÇOK YAKINDA YAYINLANIYOR


Şu sıralar televizyon dünyasının tartışmasız en büyük fenomeni Stranger Things. Sosyal medya hesaplarınızın timeline’ında düzenli olarak diziyle ilgili paylaşımlar görüyorsunuz, yüksek ihtimalle siz de diziyi çoktan izlediniz, izlemediyseniz de bir an evvel başlamayı düşünüyorsunuz.

Prisma ile Kare Kare İşlenerek Yaratılmış Bir Çin Masalı


Kuzey Amerikalı prodüksiyon şirketi ve yaratıcı ajansı District 7, Çin'in masalsı kültürünü ve coğrafyasını yapay sinirlerin sanat anlayışıyla birleştirdi.

Uzmanların kullandığı 5 sosyal medya pazarlama aracı

Sosyal medya artık markaların kendi pazarlamasını yaptığı bir alana dönüştü. Aslında sosyal medya pazarlama alanında baya büyük değişiklikler yarattı ve yaratmaya devam edecek demek yanlış olmaz sanırım.

NARCOS’UN YENİ SEZONLARI DA ÇEKİLECEK


Hemen hemen herkes 2 Eylül’de başlayacak Narcos sezonunun dizinin finali olacağını düşünüyordu. Meğer yanılıyormuşuz… Dizinin yapımcısı Jose Padilha, Television Critics Association’a verdiği röportajda yeni Narcos sezonlarını çekmeyi planladıklarını söyledi.

Obezite, darbe ve yaşam biçimi üzerine… – Şadi İdem


Ne alaka şimdi diyebilirsiniz. Kanlı bir darbe girişimi sonrasında üstelik OHAL günlerinde sen kalkmış bize obeziteden bahsediyorsun.

Tüm ihtiyacımızın sevgi olduğunu 18 olağanüstü fotoğraf

Sevgiye tutunmanın tam zamanı!

YENİ M. NIGHT SHYAMALAN FİLMİ SPLIT’TEN İLK FRAGMAN


Yıllardır çektiği filmlerle onu bir zamanlar sevenleri hüsrandan hüsrana sürükleyen M. Night Shyamalan’ın yeni filmi Split, 2017 içinde vizyona girecek.

İşte ağustos ayının en gözde festivalleri


Ağustos ayı yaklaşıyor. Bu ayda da dünyanın dört bir yanından birbirinden güzel festivaller sizi bekliyor.

Son Dakika: 2 orgeneral istifa etti

Kara Kuvvetleri Kurmay Başkanı Orgeneral İhsan Uyar ve EDOK Komutanı Orgeneral Kamil Başoğlu istifa etti.

Çöllerden organizasyonlara uzun soluklu koşan bir adam: Alper Dalkılıç


Sanırım koşu camiasından onu tanımayan yoktur. Ülkemizin tek, dünyanın da Grand Slam ünvanına sahip sayılı ultra maratoncularından birisidir Alper Dalkılıç.

Kadın Haklarına Karşı Propaganda Amacıyla Yapılmış 18 Çarpıcı Afiş


“Binlerce yıllık insanlık tarihinde Amerika’da siyahilerin ‘otobüslerde oturma hakkı’ kazanması, çok değil sadece 40 yıl öncesine dayanırken; bizi öğreneceğimiz hangi bilgi şaşırtabilir?

Ankara’da 241 asker daha tutuklandı

FETÖ’nün darbe girişiminin ardından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında gözaltında bulunan 243 askerden 241’i tutuklandı.

CityGo Urban, Şehir Ulaşımını Tamamen Değiştirmek İstiyor


CityGo Urban, şehir içi ulaşım için size üstün deneyimler yaşatabilecek bir elektrikli scooter. Sade ve ikonik bir tasarıma sahip olan CityGo Urban, inovatif akıllı güç üretim özelliği ile scooter kategorisine farklılık getiriyor.

Bu tatilde denizi net görmek istiyorum diyenlere yol haritası


Yaz geldi ve çoktan birbirinden heyecanlı tatil planları ve valiz hazırlıkları başladı. Tatil demek, rahatlık demek, şıklık demek, keyif demek, nefes almak demek… Peki ya zorunluluklarımız?

Hayvanların pokémonları görebildiğini kanıtlayan 33 fotoğraf

Biz telefonlarımızın ekranlarından bakmaya devam edelim, hayvanlar çıplak gözle pokémonları görebiliyor.

Gülümsemek fark etmediğiniz birçok alanda size fayda sağlıyor


Gülümseme, yalnızca memnuniyeti gösterme değildir, aslında bundan çok daha fazlasıdır. İnsanlar özellikle bir arkadaş grubunun içindeyken gülümserler; fakat bu sadece mutlu olduklarının sinyali değildir.

Edebiyatçılardan gözaltı kararı çıkan Hilmi Yavuz’a destek: Şairlik suç değildir!


15 Temmuz akşamı yaşanan darbe girişimiyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, Zaman gazetesi eski yöneticilerine yönelik operasyonda hakkında gözaltı kararı alınan akademisyen, şair Hilmi Yavuz’a edebiyat dünyasından destek yağdı.

İkinci OHAL Kararnamesi yayımlandı: 1684 asker TSK’dan ihraç edildi

OHAL Kararnamesi ile Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı, İçişleri Bakanlığına bağlandı, bin 684 asker Türk Silahlı Kuvvetlerinden çıkarıldı.

Dünyanın her yerinden 80 giyim tarzıyla devr-i alem

Dünyanın farklı yerlerindeki insanlara baktığımızda milyonlarca giyim tarzı, silüet, yaşanmışlık ve hepsinin sonucunda onların kültürlerinin bir yansımasını görürüz.

Ortam sanal olsa da tehdit gerçek: Sanal taciz


Yapılan güncel bir çalışma, ilişki bittiğinde eski partnerler tarafından sanal ortamda tacizin İngiltere’deki yetişkinler arasında çok yaygın ve tedirgin edici boyutlarda olduğunu ortaya koyuyor.


Loading...