All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


Turkcell Casper Via V5 Kampanyası


Şık, zarif tasarımı ve geniş görüşlü selfie özelliği sunan Casper Via V5"’i ayda 51.99 TL’den başlayan 24 ay taahhütlü Turkcell kampanyası ile çok uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Gün içerisinde kişisel verimliliği artırmak için ipuçları

Üretken kişiler günlerinin nasıl başlayıp, hangi görevle biteceğini bilirler. Bu sayede bütün günü verimli hale getirebilirler.  İşte gün içerisinde üretkenliği artırmak için 6 ipucu.

Clio Renaultsport 220 Trophy EDC


Renault Clio'nun en sportif versiyonu RS artık daha da yüksek performanslı bir versiyona sahip. Görünümünde ufak tefek farklılıklar bulunan aracın kaputunun altında da geliştirme çalışmaları yapılmış.

Samsung Galaxy S6 ile HTC One M9 Dev Kapışma [Karşılaştırma]


MWC 2015'in herkes tarafından en çok konuşulan ve en çok merak edilen, bu yılın en güçlü amiral gemileri Samsung Galaxy S6 ve HTC One M9 nihayet tanıtıldı.

Panik Butonu iOS Uygulaması


Pronet Güvenlik Hizmetleri tarafından geliştirilen Panik Butonu uygulaması kişisel güvenlik açısından önem taşıyor.

Şimdiki Türklerin Dukha Türklerini Örnek Alması İçin 8 Sebep


Atlas dergisinin bizlere kattığı ve bizim de liste sonuna eklediğimiz muhteşem bir belgeselle 10 bin yıldır varlığını sürdüren Türk kavimlerinin hayatlarını öğrendik.

Türkiye'den Irak'a Askeri Yardım


Türkiye'nin Irak'a gönderdiği askeri yardımları taşıyan iki kargo uçağı başkent Bağdat'a ulaştı. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Türkiye'nin Irak'a yönelik yardımlarını taşıyan C-130 tipi iki askeri uçak, başkentin 20 kilometre doğusundaki El Musenna Askeri Hava Üssü'ne indi. Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Faruk Kaymakcı, söz konusu yardımları Irak Savunma Bakanlığı yetkililerine teslim etti.

Cihatçılar İngiltere'deki Müslüman Kızları Facebook'ta Nasıl Etkiliyor?


Eskiden radikal İslamcı bir grupta yer almış bir genç kadın, radikal İslamcı örgütlerin İngiltere'deki Müslüman kızları, 'çekici' erkekleri kullanarak kazanmaya çalıştığını söyledi.

Nehirler foseptiğe dönüştüğünde torunlarımız bizi lanetleyecek!


‘Nehirler foseptiğe dönüştüğünde torunlarınız lanetleyecek!’ ‘Doğaperest’ olarak anılan Prof. Dr. Ali Demirsoy’dan ezber bozan HES dersleri… İlk olarak bir tanımı düzelterek konuya başlayalım.

Minyatür Kanguru Koaka ile Selfie


Dünya'nın en mutlu hayvanı olarak ünlenen koakalar, yeni bir trend başlattı. İnsanlardan korkmamasıyla da tanınan bu canlılar, güleç mizaçlarıyla insanlarla fotoğraf çektirmekten utanmıyor.

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “ucube” cezası


Kars’taki ‘ucube heykel’ davasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, heykeltıraş Mehmet Aksoy’a 10 bin TL manevi tazminat ödemesi yönünde karar çıktı.

Yolu Boğaziçi Üniversitesi Öğrenci Kulüplerinden Geçmiş 22 Ünlü


Geçmişten günümüze okul içerisindeki konumları, çeşitlilikleri ve aktiviteleriyle haklı bir üne sahip olan Boğaziçi Üniversitesi öğrenci kulüpleri, okulumuz için olduğu kadar ülkemiz için de birçok önemli ismi bizlere kazandırmıştır.

Hindistan Pakistan görüşmeleri yeniden başladı


Hindistan ile Pakistan arasında geçen yıl askıya alınan Dışişleri Bakanlığı sekreterleri düzeyindeki görüşmeler yeniden başladı.

Koenigsegg Regera


İsveçli süperspor otomobil üreticisi Koenigsegg şaşırtmaya devam ediyor. Kendi motorunu geliştirebilen en küçük otomobil üreticilerinden olan firma şimdi de sınırlı üretime sahip olacak hibrit bir araçla karşımızda.

Kılıçdaroğlu: Barış gelmez! AKP ile HDP arasında seçim işbirliği var


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP ile HDP’nin yaptığı ortak açıklamanın ardından yaşanan gelişmelerle ilgili olarak bu iki partinin seçim işbirliğinde olduğunu iddia etti.

İsveç'te Maden Kazası: 159 İşçi Kurtarıldı


İSVEÇ’in Dalarna bölgesindeki Garpenberg’de Boliden şirketine ait madende meydana gelen yangın yüzünden toprak altında mahsur kalan 159 işçi kurtarıldı.

'Cihatçı John' Ailesiyle En Son Türkiye'deyken İletişim Kurmuş


Kan donduran kafa kesme görüntüleriyle IŞİD'in propaganda videolarında yer alan 'Cihatçı John'un ailesi konuştu: Onunla 2013'ten bu yana iletişim kurmadık.

Google Play üçüncü yaşını indirimlerle kutluyor

Google Play bu hafta üçüncü yılını dolduruyor. Google da bu dönüm noktasını uygulama, film, müzik kategorilerinde indirimlerle kutluyor.

Google Play Store Üçüncü Doğum Günününde Ücretsiz Uygulama Hediye Ediyor!


Bugün günlerden 3 Mart ve bugün Android'in en önemli gücü ve ayrılmaz parçası olan milyonlarca uygulama ve oyunu bizlere sunan Google Play Store'un 3'üncü doğum günü.

Toyota Auris


Japon üretici Toyota'yı C segmentinde temsil eden Auris de Mart ayına makyajla giren otomobiller arasına katıldı.


Loading...