All Your Web In One Place.

Everything you want to read - news, your favorite blogs, art and more - in one convenient place designed for you.

Learn more about MultiPLX or signup for personalized experience.


WhatsApp para transferi Türkiye' ye ne zaman gelir?


WhatsApp, uygulaması üzerinden para transferi testlerine başladığını duyurmuştu. Bu testler şu an Hindistan' da yapılmakta.

Ghostbusters World oyunu MWC' de tanıtılacak


Sony' den yeni bir oyun Ghostbusters World adını verdiği hayalet avcıları için yeni bir oyun tasarladı.

Fransa beş nükleer reaktörünü kapatıyor mu?


Energy Transition’da Craig Morris imzasıyla yayınlanan haberi Yeşil Gazete gönüllü çevirmenlerinden Mehtap Akdağ’ın çevirisiyle paylaşıyoruz.

Annihilation ve Southern Reach Üçlemesi

Annihilation, Yok Oluş Jeff VanderMeer‘in Southern Reach Üçlemesinin ilk kitabı Annihilation, Yok Oluş.

Dutluklar sesli anı kütüphanesi Storyberry ile dile geldi


“Bir zamanlar buraları hep dutluktu”. Hikayesi nasıl acaba bu sözün, bileniniz var mı? Ya da bir yerde bir vesileyle anlatılmış olsaydı dinlemek istemez miydiniz?

uTorrent Web indirmeye açıldı


BitTorrent' in yeni istemcisi uTorrent için  uTorrentweb programı yayınlandı. Artık Google Chrome ve Molzilla tarayıcısı üzerinden dosya indirebilirsiniz.

Sokağa Üflenen Ruh: Siya Siyabend

Bir ürperti içinde sokaktan evlerimize kaçarken, arkamızdan bizi özgürlüğe çağıran bir ses duyulurdu.

Tanrısız Bir Aziz: Albert Camus

Kimileri onu, insanın sosyal ve siyasal alandaki tavrının adalet düşüncesinden hareketle olması gerektiği yönündeki düşünceleri, herkes için görece bir özgürlük istemesi ve ilkçağ değerlerine duyduğu yakınlıktan dolayı bir hümanist, gizli bir ahlakçı ya da doğa tutkunu olarak yorumlar.

Cupra Ibiza


Seat'ın geçtiğimiz yıl Ibiza'nın Cupra modellerini üretmeyeceğini açıklaması hepimizi üzmüş olsa da kurduğu yeni markanın bu otomobili canlandırmayacağını söylemedi.

Mitsubishi Outlander PHEV


Mitsubishi'nin hibrit Outlander modeli sessiz sedasız makyajlandı. Üstelik bu makyaj operasyonu sadece dış ve iç mekanda yapılan görsel yeniliklerden ibaret değil.

Kuantum Felsefesi – 2 Semineri 2 Mart 2018’de Gazi Üniversitesi’nde


Kuantum Felsefesi konuşmasının ikincisi 2 Mart 2018 tarihinde Gazi Üniversitesi'nde gerçekleştirilecektir.

Türk dizileri yüzünden Türkçe öğrenmeye başladılar

Bosna Hersek’te 10 yıl önce başlayan Türk dizileri rüzgarı, etkisini artırarak sürdürürken, ülkede birçok kanalda yayınlanan bu diziler bilhassa gençleri Türkçe öğrenmeye teşvik ediyor.

Galaxy S9 Kılıf Modelleri Yine Önce Burada


Galaxy S serisinin yeni üyesi Galaxy S9 ile akıllı telefon dünyasına renk geldi. 2017 yılının sonlarında çıkan Exynos 9810 işlemcisine sahip yeni cihaz ile teknolojide yeni bir çağ açabilirsiniz.

Ay’ın her tarafında su varmış!

Bilim adamları Dünya’nın uydusu Ay’da sanılandan çok daha yaygın ve bol miktarda su bulunduğunu keşfetti.

En yüksek cari açık Türkiye’de!

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody’s, gelişmekte olan ekonomilere ilişkin yayınladığı notta, Asya ekonomilerinin daha dirençli göründüğünü, en yüksek cari açığın Türkiye’de, en yüksek cari fazlanın ise Tayvan’da olduğunu vurguladı.

Beşiktaş’ın toplam borcu dudak uçuklattı!

Beşiktaş Kulübünün toplam borcunun 1 milyar 948 milyon 589 bin 126 lira olduğu açıklandı. Beşiktaş Kulübü Denetleme Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncel, Vodafone Park’ta gerçekleştirilen 2018 yılı 1.

Sarsılmaz Bir Duruşun Olsun Hayata Karşı

  Bir duruşu olmalı insanın ve bu duruş sarsılmaz olmalı. Özellikle de entelektüel bir insanın sarsılmaz duruşu olmalı.

Cüneyt Arkın: Keşke daha az film çekseydim

Yeşilçam’ın efsane aktörlerinden Cüneyt Arkın, yoğun çalışma temposundan dolayı mevsim geçişlerini bile fark etmediğini belirterek, “Keşke daha az film çekseydim de dörtnala koşsaydım özgürlüğe, baharlara, çiçeklere.” dedi.

Android 9.0 P aramaları kaydetme ve Dark modu


Google yakın zamanda yapacağı etkinlikle Android 9.0 P güncellemesini tanıtacak. Yeni sürümde ses kaydetme ve Dark moduna yer verecek.

Fikret Orman: Vardar Ovası çalmak bize yakışmaz!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bugün yapılan Divan Kurulu’nda önemli açıklamalarda bulundu. Fikret Orman, kulübün borcunun net olarak 1 milyon 710 bin TL olduğunu açıklarken, ezeli rakipleri Fenerbahçe ile yarın oynayacakları maçla ilgili, “Bazı arkadaşlarımız ‘Vardar Ovası kullanalım’ diyor ama yakışır mı bu bize” diye konuştu.


Loading...